Platespillerprodusenten Spiral Groove har utviklet føtter kalt Strange Attractors for plassering under høyttalere. elektronikk og platespiller.
Laget av nøye utformet aluminium og grafitt ledes vibrasjoner inn i Strange Attractor og omdannes til varme.
Dette høres mystisk ut, men resultatet er helt forbløffende. Bakgrunnsstøyen synker, kanter og hardhet blir borte og musikkens tonale renhet og dynamikk kommer fram.
Skeptikere oppfordres til å komme på prøvelytting istedenfor å tenke at dette er bare tull.
Alle som har vært på besøk og prøvelyttet med og uten Strange Attractors under f.eks. dacen i vårt referanseanlegg er helt hoderystende. Typisk kommentar er "dette er ikke mulig, det går ikke an".
Leveres i flere versjoner for fastskruing til høyttalere og platespiller, og universal for å legg under elektronikk.
Leveres nå som standardføtter til Respons sin toppmodell høyttaler Grand BR.
Pris for ett sett med fire føtter kr. 3500,-
Infor skriv om Strange Attractors:
http://www.andervikaudio.no/images/Andreprod/Strange Attractors/Strange Attractor Paper.pdf
Andervik Audio
post@andervikaudio.no
+47 92012111
Sist redigert: