C

Takstar HD 580/ Aune DAC/forforsterker/hodetelefonforsterker

Status
Denne annonsen er utgått.
Hodetelefoner
Selges
Tilstand
Brukt
Utløpsdato
Fylke/land
Oslo
Pris
Kr 750
Annonse beskrivelse
Annonse nummer: 251011
Takstar HD 580 planar open back skikkelig kvalitetshodetelefoner selges. Hodetelefonen er svært lite brukt og fremstår som ny i orginal eske med alt tilbehør.. Kjøpt hos Mala Audio i Asker. Har Kvittering . Kjøpt nytt av meg. Hodetelefonene er ekstemt åpne i lyden. Litt mørk klang som kler all musikk godt. Se link til test i Lyd&Bilde. Dette må ikke sammenliknes med portabele bluetooth hodetelefoner. Dette spiller musikk i en helt annen liga uansett om de trådløse hodetelefonene heter Bose/Sony eller hva som helst. Det du får til prisen er ekstermt potente hodetelefoner som fungerer godt med alt du forer den med av musikk enten det er klassisk, jazz eller rock. Hodetelefonene kan brukes i stasjonære oppsett eller koblet til en portabel DAC. Jeg sender helst ikke ( Jeg vil at kjøper skal lytte og vurdere produktet før kjøp) Men jeg kan avtale sending med posten for kjøpers regning. Besiktigelse/lytting/henting sentralt i Oslo. Kontant betaling eller Vipps ved overlevering. Jeg setter prisen til kr 750, - Men seriøse bud kan mottas. useriøse bud besvares ikke. Selges grunnet at jeg har alt for mange hodetelefoner liggende rundt omkring.



Kan selges med en Aune X1 DAC/Forforsterker/hodetelefonforsterker med overaskende kraftig og flott lyd selges for kr 700,- (500 ved samlet kjøp - 1250,- tilsammen Kan sendes etter avtale for kjøpers regning. DAC en fremstår son nærmest mint uten synlige bruksmerker.(obs på grunn av manglende digitale kilde har jeg bare testet linjeinngang , hodetelefonutgang og linjeutgang til effektforsterker/aktive høyttalere - Men sist jeg hadde koblet den opp digitalt fungerte dette optimalt). Kjøpt hos Mala Audio i Asker. Kan sikkert skaffe kvittering. Den har av innganger RCA linje inn, Digital Coax inn, Optisk inn(til f.eks TV). Utganger er Hodetelefonutgang og linje ut til effektforsterker/forsterker eller aktive høyttalere.

Du kan velge mellom å bruke den som linje enhet ut(utkoblet volumkontroll) eller som P-linje ut(volumkontroll aktivert(hodetelefonforsterker)

Takstar 1.jpg

er)
Originalemballasje
Ja
Orig. kvittering
Ja
Forsendelse
Avtales nærmere

Informasjon om bruker

chrismeuhaug
Fersking
Torget karakterer
Vurderinger
Medlem siden
Topp Bunn