Hei
Jeg sendte en uformell henvendelse til Mads Klifoth, sjefen på Audiovector (og sønnen til far sin), om det var mulig for oss å ta en tur innom dem i morgen formiddag, feks. rundt klokka 10 eller 11. Vi skal jo på Nordsø Records klokka 14 og Audiovector sine lokaler ligger på veien (ca. fem kilometer fra hotellet i retning Nordsø Records, som ligger tre kilometer videre fra Audiovector).
Jeg har fortalt ham at det ikke er avklart med resten av reisefølget, og at det selvsagt bare er å si nei om det ikke passer. Jeg fortalte ham hvem vi var, og at det mest interessante for oss ville være å se produksjonen + få lytte på noen av høyttalerne på lytterommet de har.
Gi beskjed om dette er helt uinteressant for dere.
EDIT: Fikk nettopp svar fra Mads Klifoth at de var i Kina på messe denne helga. De kunne derfor ikke ta oss i mot. Men hadde de vært hjemme, hadde vi vært hjertelig velkomne.
Roy