Jeg skal forsøke 😅
Under calibration så kan jeg legge til en ny måling. Til høyre for målingen kan jeg trykke på configure. Inne i configure på en måling kan jeg legge til flere punkter.
Hva er dette, og hvordan skiller dette seg fra det å lage flere målinger direkte under calibration?
Nå har jeg begynt å leke meg med group delay under target curve. Det er et kraftig verktøy! Jeg får ikke justert mindre enn 0.2 inkrementer, men plutselig er det en rakker innimellom der som justerer seg helt annerledes enn de andre.
Hmmm, det tror jeg ikke. Men jeg skal dobbeltsjekke. Den kom opp etter at jeg hadde lagt inn noen flere målinger, og justerte manuelt på noen innstillinger
Det er st-2 hifi, men det er akkurat samme programvare som i amethyst.
Merkelig, alle ekstramålingene mine ble rett og slett borte. Har du vært borti det før?
Takk! Det løste problemet 😊 Er det mulig å kopiere measurements fra en preset til en annen?
Edit: Jeg tok flere målinger i tillegg, lagret og computet. Alle er borte 🤔 (Uansett preset)
Jeg kan jo ikke bare legge ut bilder – det skal jo låte bra også, ikke bare se bra ut! 😁 Så her kommer noen inntrykk etter å ha hørt på settet i noen dager.
Jeg synes det generelt er vanskelig å beskrive lyd, men jeg gjør et forsøk likevel:
Det er en ro i lyden her som gjør at musikken bare...