Ja, gratulerer igjen. Jeg har jo fulgt prosessen underveis , og gleder meg til å sjekke de ut i det nydelige oppsettet ditt. Etter min mening kan disse bryne seg på langt dyrere høyttalere med en mere hypet merkelapp på. 🎶 (y)
Beat
Denne overgikk mine forventninger . Lyden på galleriet var meget bra. En av de jeg satt sammen med så de
nylig i London også , og mente lyden her var mye bedre.
Levin og Carey har et komp som selve grunnfjellet. At Levin er 80 virker nesten umulig. De spilte overraskende mye
fra Three of...
DAC
(en funksjonstest)
En venn av meg kjøpte en Topping DX5 II her forleden , og jeg lovet å teste funksjonene på den.
Den skyver vel ikke MM Tambaqui av tronen , men så får du nesten 36 stk ! Topping for
prisen av en Tambaqui også da. Og den er neppe 36 X bedre (hva det nå enn skulle bety.)...
Montana Mini Monitor
(revisited)
Har mine gamle Mini Monitorer stående på gulvet her nå og koblet de opp i hovedanlegget i går for en venn , bare for gøy.
Jeg tror ikke han var forberedt på hva som traff ham. De imponerer ikke all verden med en liten NAD forsterker og lignende,
men se bort fra...
Street of Minarets
Får vel spinne en CD eller to i Pro-Ject transporten før den går helt i glemmeboka her.
Synergien i dette oppsettet er slett ingen skam å lytte til det altså.
Og ja , det må ha kabler for å spille det også...........
Mulig du får den bra med autosol. Hvis man virkelig skal rense opp så bruker jeg et bad bestående av varmt vann , grønnsåpe , salmiakk og oksalsyre. Det røsker godt , og anbefales å styre med utendørs. Maskinpolering til slutt hvis man virkelig skal få det strøkent.