Det må vi få til KanarisDet ble en hyggelig dag. Alltid spennende å høre nye ting.
Synes lyden hjemme hos deg var meget bra, må få høre mer en annen dag.
Kan ikke huske noen kabler![]()
TA-R300Så ikke noen Onkyo hos deg jeg ???Har en kul Onkyo som kan gjøre jobben
Hvilken model er det ?. Liker onkyo men de er som regel svarte
O
Det ble en veldig hyggelig tur ut av det,Vis vedlegget 366083
Hvar en tur innom Mala Audio i Mysen med vinyl mannen og Kanaris i dag. Koselig tur med hamburger stopp etter lytten
Mye bra utstyr hos Mala vi hørte på LM og Pylon høyttalere i fra Polen,dette låt veldig bra i mine ører. Ble spilt bare Pink Floyd,først på Focal og så på Pylon sistnevnte låt best. Takk for kaffen og lytten,ble med noen kabler hjem men det snakker vi ikke om
O
Får ta en ny tur ja,husk og legge kablen i bilen i morgen daDet ble en veldig hyggelig tur ut av det,Vis vedlegget 366083
Hvar en tur innom Mala Audio i Mysen med vinyl mannen og Kanaris i dag. Koselig tur med hamburger stopp etter lytten
Mye bra utstyr hos Mala vi hørte på LM og Pylon høyttalere i fra Polen,dette låt veldig bra i mine ører. Ble spilt bare Pink Floyd,først på Focal og så på Pylon sistnevnte låt best. Takk for kaffen og lytten,ble med noen kabler hjem men det snakker vi ikke om
O
ikke så rart når man reiser sammen med to kjernekarer som kanaris og evo 2.
Kan skrive under på hva du sier O, det var bra lyd hos Mala Audio.
Kan skrive mye om kabelsalaten men velger å være diskre.
mvh
vinyl-mannen
Blir nok en ny tur ved en senere anledning.
Tenkt litt nå og funnet ut at det er sølv jeg må haTA-R300Så ikke noen Onkyo hos deg jeg ???Har en kul Onkyo som kan gjøre jobben
Hvilken model er det ?. Liker onkyo men de er som regel svarte
O
Vis vedlegget 366135
Det på Finn er litt dyrt ja,10000kr er greit med tuneren selv om den er så og si verdiløs neste år men kult og ha.Dukka opp et sett med Onkyo på Finn. Var ikke det en litt stiv pris?
Kassettspilleren var forresten knallfin.
Dette er kun for videre salg HCSMye fine ting du hanker inn. Hva skal du med alt? Naka er en kul kassettspiller. Som jeg skrev i tråden til TT, er det å teste ut ting veldig artig. Ihvertfall når det ikke koster skjorta...
Akai'en var vel veldig High END i fra de jaRegner med at de tingene ikke er tungsolgte akkurat, spesielt Onkyo settet![]()
Den Akai kassetspiller'n så kjempefin ut den også. Var det noe highend greier i sin tid ?
Altid hyggelig med litt hifi pratingAv egen erfaring så er det ikke det letteste oppnå ønsket pris på gammel HiFi. De fleste tar kontakt for litt koselig pruting.
Pruting er ett positivt signal. Det betyr at de vil ha det du selger. Nå gjelder det bare å bli enige om pris eller bytteforholdAv egen erfaring så er det ikke det letteste oppnå ønsket pris på gammel HiFi. De fleste tar kontakt for litt koselig pruting.
Hvordan vurderer du den mot Yamaha'n jeg kjøpte av deg ? Hvis den er mye bedre er jeg litt interessert da jeg har mye kassetter og redd Yamaha'n skal ta kvelden brått. Hadde vært greit med en backup.Akai'en var vel veldig High END i fra de jaRegner med at de tingene ikke er tungsolgte akkurat, spesielt Onkyo settet![]()
Den Akai kassetspiller'n så kjempefin ut den også. Var det noe highend greier i sin tid ?koblet den opp og dn spiller veldig bra,trenger en rens men ellers bra
O
Tar vi via PMHvordan vurderer du den mot Yamaha'n jeg kjøpte av deg ? Hvis den er mye bedre er jeg litt interessert da jeg har mye kassetter og redd Yamaha'n skal ta kvelden brått. Hadde vært greit med en backup.Akai'en var vel veldig High END i fra de jaRegner med at de tingene ikke er tungsolgte akkurat, spesielt Onkyo settet![]()
Den Akai kassetspiller'n så kjempefin ut den også. Var det noe highend greier i sin tid ?koblet den opp og dn spiller veldig bra,trenger en rens men ellers bra
O
Hehe noe jeg snublet over detteEr du en av disse trygdede som tjener penger? Fysj... Hehe, neida, ikke noe vondt ment. Gikk bare litt tøft for seg andre steder her inne. Visstnok påstander om at endel folk på trygd trålet bruktmarkedet for å tjene penger.. Hmm.. Hva skal du ha for Naka?
Snakka med VM i dag. Han skrøt av lyden din. Må prøve å få tatt en tur![]()
Går på trygd... går i minus.. .Pruting er ett positivt signal. Det betyr at de vil ha det du selger. Nå gjelder det bare å bli enige om pris eller bytteforholdAv egen erfaring så er det ikke det letteste oppnå ønsket pris på gammel HiFi. De fleste tar kontakt for litt koselig pruting.
Går ikke på trygd, men går i pluss![]()
Er da vel en selvfølge og innlysende årsak at mannen har gromlyd...Hehe noe jeg snublet over detteEr du en av disse trygdede som tjener penger? Fysj... Hehe, neida, ikke noe vondt ment. Gikk bare litt tøft for seg andre steder her inne. Visstnok påstander om at endel folk på trygd trålet bruktmarkedet for å tjene penger.. Hmm.. Hva skal du ha for Naka?
Snakka med VM i dag. Han skrøt av lyden din. Må prøve å få tatt en tur![]()
skal litt mere til for og fornærme meg serru
Hyggelig av VM og skryte av lyden dabare og komme en tur det HC har kaffe kaker også jeg.
Naka må renses og sjekkes først.
O
ja ikke sant gismoEr da vel en selvfølge og innlysende årsak at mannen har gromlyd...Hehe noe jeg snublet over detteEr du en av disse trygdede som tjener penger? Fysj... Hehe, neida, ikke noe vondt ment. Gikk bare litt tøft for seg andre steder her inne. Visstnok påstander om at endel folk på trygd trålet bruktmarkedet for å tjene penger.. Hmm.. Hva skal du ha for Naka?
Snakka med VM i dag. Han skrøt av lyden din. Må prøve å få tatt en tur![]()
skal litt mere til for og fornærme meg serru
Hyggelig av VM og skryte av lyden dabare og komme en tur det HC har kaffe kaker også jeg.
Naka må renses og sjekkes først.
O
Han har jo italienske damer på stylter.....+ en Luxman og REL.......makan!!!
gismo
Takk takk,tror ikke den blir så lenge. Ble dårlig med plass herDen så fin ut Evo 2, gratulerer!
Grattis, en Teac maskin har tidligere også vært i mitt eie
Klart du kan "låne" den HCJeg kan "låne" den permanent jeg evo.. Hvordan går det med Naka?
Fint, vi tar det på pmKlart du kan "låne" den HCJeg kan "låne" den permanent jeg evo.. Hvordan går det med Naka?naka går til rens/rep på mandag
O