Er det noen som har kjøpt Benz picup i det siste? Har bestilt en Ebony L for ca.5 mnd siden hos en forhandler. og venter fremdeles.Er dette normal leveringstid hos Benz? Takker for svar
Kjøpte en Benz LP før jul, men den hadde leverandøren allerede inne. Bestilte en Benz L2 for en kamerat, den måtte bestilles og kom etter ca. 2 uker. Not too bad.
Har du forhåndsbetalt noe? Hvis ikke kan du jo avbestille og heller bestille av en av de andre. Det er (minst) tre som parallellimporterer Benz i Norge.
Da er det vel bare å vente, men moralen er vel å ikke betale på forskudd. Det gjør jeg av prinsipp ikke, og spesielt ikke i disse finanskrisetider er det aktuelt. Heller betale litt mer og vente med betalingen til varen er levert.......vi får håpe den dukker opp snart. Sikkert en bra PU. Lykke til!
Taa har den vel på lager ?? var innom der før i dag og da hadde han i alle fall en Ebony, riktignok kanskje det var en Ebony "H", men ta en tlf til Tor så får du svar fort vil jeg tro