- Ble medlem
- 04.12.2009
- Innlegg
- 1.190
- Antall liker
- 202
Har kjøpt en nyere brukt Thorens TD 402 DD. Påmontert var AT VM-95SH. I tillegg fulgte også med en AT VM-95E. Usikker hvor mye spilt, men lyder bra. Når jeg fikk den var både vekt og antiskating stilt inn på 2 gram. Og det fungerer fint. Så leser jeg noen som kommenterer at pickup og arm, spesielt av det mer påkostede slaget, bør ha en grundig fintuning for å få fram potensialet. Ser det er å få kjøpt både digital stifttrykksvekt, vater, justeringsmal, plateklemme osv.
Vet ikke i hvilken grad en skal bry seg om dette. Som sagt lyder det bra slik spilleren var justert da den kom i posten.
Vet ikke i hvilken grad en skal bry seg om dette. Som sagt lyder det bra slik spilleren var justert da den kom i posten.
Vedlegg
-
265.4 KB Visninger: 39
-
48.6 KB Visninger: 43
Sist redigert: