|
Nei.. Ekskluderende.. Så får en velge hva en vil være.. Hehe......og dersom du ønsker å mimre tilbake til powerballadene fra 90-tallet:
TIDAL
Virker det å legge ut link sånn?
Fungerte fint den, RoDa....og dersom du ønsker å mimre tilbake til powerballadene fra 90-tallet:
TIDAL
Virker det å legge ut link sånn?
Du ser nok fortreffeligheten med Tidal når vi andre har løpt etter noe annetHar den jeg og... But no means to use it.. Men takk for trivelig tilbud.. Får ta deg opp på tilbudet om et ti års tid..
Og det tør du vedde hvor mye på? Man or mice, you chicken... ;-)Du ser nok fortreffeligheten med Tidal når vi andre har løpt etter noe annetHar den jeg og... But no means to use it.. Men takk for trivelig tilbud.. Får ta deg opp på tilbudet om et ti års tid..![]()
De tøffe gutta vet at en må ha en voksen ræv for å drive skikkelig utstyrHåper du sparer nok € til og leke med dem tøffe gutta 8)
Sett kaffen i halsen og knekk et bein...
The Far Side Of Sense
/JR
......må bare finne ut på hva
Sær betyr ofte at enn virkelig kommer nærmere MUSIKKEN sin... og enda viktigere blir det med illusjonsgjennskapning.
Ta den tia som trengs... men skulle muligheten for en lite nr 2 anlegg komme... så benytt sjansen til og lær om digitalis..
Mye og sette seg inn i. Og den dagen kommer at du trenger den kunnskapen.
Kult!Sær betyr ofte at enn virkelig kommer nærmere MUSIKKEN sin... og enda viktigere blir det med illusjonsgjennskapning.
Ta den tia som trengs... men skulle muligheten for en lite nr 2 anlegg komme... så benytt sjansen til og lær om digitalis..
Mye og sette seg inn i. Og den dagen kommer at du trenger den kunnskapen.
Både på musikk og digitalis er det vel mulig vi velger litt forskjellig retning......
Takk for info om dessertenKult!Sær betyr ofte at enn virkelig kommer nærmere MUSIKKEN sin... og enda viktigere blir det med illusjonsgjennskapning.
Ta den tia som trengs... men skulle muligheten for en lite nr 2 anlegg komme... så benytt sjansen til og lær om digitalis..
Mye og sette seg inn i. Og den dagen kommer at du trenger den kunnskapen.
Både på musikk og digitalis er det vel mulig vi velger litt forskjellig retning......
Etter å ha spilt av kuttet med Robert Johnson kommer det opp en mulighet for å se Jimi Hendrix spille 12-string blues.
Det er sjelden å se ham så nedtonet. Anbefales.
Går vel bra vil jeg troDu skal ikke se bort ifra at det går helt fint vet du. Og trenger du litt herding er det en gjeng med hårete , lubne armer i nærområdet som vil ta deg "fatt"..![]()
Nordlendinger har et mer avslappet forhold til avstander enn oss søringerPass opp.. jeg er på dine "beeddegrader" fra mandag til onsdag
Eller jeg er vel litt lengere sør og noe mer øst.. stuttgart.
60mil er ca det jeg pendler ukentlig totalt så ikke ille..Nordlendinger har et mer avslappet forhold til avstander enn oss søringerPass opp.. jeg er på dine "beeddegrader" fra mandag til onsdag
Eller jeg er vel litt lengere sør og noe mer øst.. stuttgart.Er vel rundt 60 mil fra Stuttgart til meg. Synd du ikke er nærmere så kunne du ha stukket innom
![]()
Drinking by the label er nok et fornuftig utgangspunkt for de fleste, men har ikke matching-problemer mellom Eclipse og Karan, selv om jeg ideelt sett kunne tenkt meg litt større vandring på volumkontrollen. Funker gull sammen på den ubalanserte utgangen på Eclipsen, men må få fikset den andre før et eventuelt salg.Ble godt å bli kvitt rør-forvrengingen? Er tilhenger av drinking by the label. Så jeg forstår deg. Rack i en etasje er fint. Må ha høyde nok for ampen, er jo ikke noen liten tass det.
Hehe, går nok mot at jeg legger det ut for salg og leter etter en bred fjølNå har du jo ditt livs-sjanse til å bre dette litt ut i bredden.....
Vis vedlegget 365790
Tower-rack er ut.....
gismo
Jepp....enn så lengeOg høyttalere? Gift med de? Hehe
Klipp vingene av de fuglene, de må ikke flyJepp....enn så lengeOg høyttalere? Gift med de? Hehe![]()
Har alltid hatt oppfatningen at man gjør seg selv en bjørnetjeneste ved å bytte mange/flere komponenterJepp....enn så lengeOg høyttalere? Gift med de? Hehe![]()
Bombe at han heter JanDa var Audio Valve Eclipse levert i Breda hos importøren i Nederland. I motsetning til forrige gang jeg var hos ham var han denne gangen enig i at det var et 100 hz problem med preampen som må repareres. Hvorvidt han klarer det selv eller må sende den til Tyskland er et åpent spørsmål, men ikke mitt problem. Kjekt med garanti som også følger ny eierInteressant å være der nede. Jan, som han heter, bygger custom made høyttalere under merkenavnet Lexicone. Interessant å høre på både ham og høyttalerne
![]()