|
Tenkte jo egentlig at det ville bli litt problematisk å flytte det jaHerlig! Tar det til følge og lover å forholde meg til anbefalingene! Ikke så vanskelig, for så vidt, gaffeltrucken med anlegget får ikke plass i dusjen, og fjelltur er som alltid utelukket, på denne tiden av året. God påske tilbake - husk å treffe spikeren på hodet!
Som aspirant i den audiofile manesje føler man enkelte ganger, behovet for å hente gode råd og stalltips fra de med tidligere erfaring.Påsketid er hifitid! Sosiale samlinger, den årvisse oppdateringen av Good Guy / Asshole lista, litt oppgraderinger her og der, og mye musikk selvsagt. Eller blr det vel å henge litt rundt...
Var det sånn det var ja, da blir det øl først, så spikerpistolOmvendt - sørg for at den siste påskeølen er åpnet før du begynner å spikre!
Spikringen er vel ikke før til fredag?Var det sånn det var ja, da blir det øl først, så spikerpistolOmvendt - sørg for at den siste påskeølen er åpnet før du begynner å spikre!![]()
Oops, den så jeg ikke komme (sabla godt poeng forresten)Spikringen er vel ikke før til fredag?Var det sånn det var ja, da blir det øl først, så spikerpistolOmvendt - sørg for at den siste påskeølen er åpnet før du begynner å spikre!![]()
![]()
Den heter Denon Ceol N-9 her til lands.Se den ja - absolutt en kandidat! Tenk om de finnes her til lands, har ikke sett noe sånt..
Auda - kanskje jeg må ringe Ærlige Ærlings Brukthifi.... Hmm. Den er nok i overkant over ambisjonsnivået den der. Brutalt! Har de ikke en i størrelse 1:10Kontoranlegg for menn. (seriøst - dette låter FETT!!! Du må ha eet cd drivverkr i tillegg, riktignok, men pytt. Jeg har et du kan (gammel oppo)
McIntosh med nytt komplett hifi-system - Stereo+
God påske, forresten, og hils fruen. Invitasjon til dannet fyll kommer på PM over høytiden
mvh Kim
Tror du ting går sååå fort her da? Mye å gjøre, bl.a. lære seg språk så man kan forulempe gode venner på morsmålet.....Mye kan sikkert sies om meg
Men at jeg skulle finne på å kalle fru Sluk for et troll er å ta det for langt.
Jeg blir helt rystet.
Da har vi vel bare en mulighet igjen.
Piskingen får vel bli med et passe stykke vel lagret håkjerring
En meget god påske til deg også.
H
ps. Savner nyheter om nyvinninger på audiolense og DSP fronten fra Slukoteket
Joda, Dette er modellen for herrefrisører, blomsterdekoratører og ballettdansere. Men kobler du sammen to (trådløst) låter det faktisk veldig bra - på alle George Michael skivene dineAuda - kanskje jeg må ringe Ærlige Ærlings Brukthifi.... Hmm. Den er nok i overkant over ambisjonsnivået den der. Brutalt! Har de ikke en i størrelse 1:10Kontoranlegg for menn. (seriøst - dette låter FETT!!! Du må ha eet cd drivverkr i tillegg, riktignok, men pytt. Jeg har et du kan (gammel oppo)
McIntosh med nytt komplett hifi-system - Stereo+
God påske, forresten, og hils fruen. Invitasjon til dannet fyll kommer på PM over høytiden
mvh Kim
Glad høytid - regner med at det blir fjellet, appelsin, Kvikklunsj og en liten skarp en i solveggen?? Jeg gleder meg mer til ETTER påsken!
Og nå er det lov til å danse også. Før sperret de av dansegulvet i påsken og pinsenJassågitt - pre-påske discoen har åpnet dørene? Hva er aldresgrensen50+ og eldre..... Grace Jones ER maxi sort gull BTW
I'm a...Og nå er det lov til å danse også. Før sperret de av dansegulvet i påsken og pinsenJassågitt - pre-påske discoen har åpnet dørene? Hva er aldresgrensen50+ og eldre..... Grace Jones ER maxi sort gull BTW
![]()
I'm a...Og nå er det lov til å danse også. Før sperret de av dansegulvet i påsken og pinsenJassågitt - pre-påske discoen har åpnet dørene? Hva er aldresgrensen50+ og eldre..... Grace Jones ER maxi sort gull BTW
![]()
Dancing fool
(FZ)
Nei da. Kan finne noen som er blåsvarte og anløpte jegDet var da fælt da - gått tom for solfaktor?![]()