John_Harald
Hi-Fi freak
Min sykling foregår stort sett i skogen og er ikke til fare for trafikkenSyklister er noen trafikkfarlige idioter
Min sykling foregår stort sett i skogen og er ikke til fare for trafikkenSyklister er noen trafikkfarlige idioter
takk takk. Har vært dårlig med sykling siste året. Men skal nok bli mer i år. Men har kjøpt meg roadracing sykkel så det blir nok en del bane kjøring også.Flott anlegg
Sykler du fremdeles?
Kult. Tok selv lisens på roadracing i 99, hvilken sykkel har du kjøpt?takk takk. Har vært dårlig med sykling siste året. Men skal nok bli mer i år. Men har kjøpt meg roadracing sykkel så det blir nok en del bane kjøring også.Flott anlegg
Sykler du fremdeles?
hei. Har kjøpt meg en Yamaha R6 04. Med helt grei spec.. Noe oppgradert. Den hadde et par pallplasser i fjor med forrige eier. Må nok sykle litt igjen også så jeg får plass til ryggskinna i skinndressen hehe.Kult. Tok selv lisens på roadracing i 99, hvilken sykkel har du kjøpt?takk takk. Har vært dårlig med sykling siste året. Men skal nok bli mer i år. Men har kjøpt meg roadracing sykkel så det blir nok en del bane kjøring også.Flott anlegg
Sykler du fremdeles?
Vis vedlegget 424385
Mulig et besøk på messa om jeg er ledig den helgen.Kanskje vi møtes på MCmessen 10-12 mars?
Antimoden er helt super, den gjør susen så lenge jeg ikke har eget hifi rom.Antimoden gjør jobben fremdeles, godt kjøp du gjorde fra meg det der Grattis med bokser.
Mener å huske at du har vindu i rommet, har du byttet dette til et skuddsikkert? grunnet trykkbølgene "tsunami ear" heheSkal blåse voksen ut av øra dine jeg, pass på att du ikke har løs mage når du kommer.
Prompen kommer IKKE til å snu i døra, jeg lover
Hit er det bare å komme for lytt, og jeg tar gjerne neste hi-fi møte i klubben. Bruker jo bare 1tog20 min fra Alnabru til mitt hjem.Har hørt den antimoden, og den er en av de bedre jeg har hørt på å korrigere nede i dypet. Perfekt om man ikke har mye interesse til å sette seg inn i det selv.
Lekkert anlegg og oppsett! tipper det låter bra. Kommer gjerne innom på en lytt en dag, dersom det skulle finnes muligheter.
Er ikke vinduer i dette rommet, i det gammle rommet jeg hadde på garasjen var det vindu.Mener å huske at du har vindu i rommet, har du byttet dette til et skuddsikkert? grunnet trykkbølgene "tsunami ear" heheSkal blåse voksen ut av øra dine jeg, pass på att du ikke har løs mage når du kommer.
Prompen kommer IKKE til å snu i døra, jeg lover
Måtte hente noe til å ha i hylla ;-)Lagde ikke du vegghylle her for en stund tilbake?
Hadde vert gull verdt for Ikea å startet med hifi også..til Ikea priser seff..Har'em starta med hifi på IKEA, og rør utstyr faktisk...
O yes tror dette vil bli noen spennende dager i vente. Og ja hit er det bare å legge turen. Få med folk til et hi-fi møte på Elverum, tror dette kan bli vert å lytte til.Spennende høyttalerene du har valgt. Kommer en tur oppover når de er i hus..
Hihi, jeg vet,. Min skyld hele greia.Tror jeg vet hva det er som kommer
Ja dette var synd at jeg fikk bare 1stk i dag, mono er ikke det samme hehe. har fått lest bruker manual nå, blir nok så jeg bytter side slik at element slår utover da det er dette som anbefales når jeg skal vinkle de inn mot sweetspot. Tror nok dette kan være en lettere HT for meg i stua, så jeg håper denne teknologien gir de forventninger jeg har. Har sett videoer og lest litt nå, så 1.refleksjon skal ikke eksistere med disse.Herlig, gratulerer. Hørte disse på mesa jeg også.
En åpen og fin lyd.
Blir spennende å få hørt inntrykket i egen stue.
men nå mono, litt trist
Mener å ha lest at mellomtone og diskant har dipol funksjon og. Null refleksjoner grunnet dempe matrealer og utforming av tallerken de er montert på.Grattis med Gradient.
Dipol bass låter rent og pent, vanedannende.
Er det dipol kun i bass eller er det åpent bak mellomtone og diskant og?
hentet siste i dag. Får lytte litt imorgen, har hentet datter på flyplass i kveld. Må få kjørt ny rom korreksjon også, da dette er noe helt annet en elektrostat som spiller fra stor flate. Gleder meg til å få testet skikkelig etter innjustering.Får håpe du får stereo iløpet av dagen. Slik at du får kost deg med musikk fra to høyttalere i helgen. Burde bli dobbelt så bra.
Herregud... Kjør nå antomode i bypsss ;Dhentet siste i dag. Får lytte litt imorgen, har hentet datter på flyplass i kveld. Må få kjørt ny rom korreksjon også, da dette er noe helt annet en elektrostat som spiller fra stor flate. Gleder meg til å få testet skikkelig etter innjustering.Får håpe du får stereo iløpet av dagen. Slik at du får kost deg med musikk fra to høyttalere i helgen. Burde bli dobbelt så bra.