Jeg ser etter akkurat det samme: Noe som trigger strøm til effektforsterkere via 12V trigger. Denne ser grei ut, men er det noen som har en ide om hvordan det er å koble tre effektsforsterkere i en slik padde? Blir kanskje litt i overkant når alle trigges samtidig? Noen andre forslag til et slik i-landsproblem?Har søkt mye før men ikke funnet før, men her er jo akkurat slik jeg vil ha... litt drøy pris men
vocomo Online-Shop - Professional 6x PDU (Power Distribution Unit) with Trigger Input Switch TSL6
JEg kjøpte også en slik, fungerer helt greit til sitt bruk!Kjøpte denne for litt siden, den virker fint på en effekt forsterker:
https://www.audiophonics.fr/en/powe....html?search_query=12V trigger&fast_search=fs
Frakt må du sjekke litt nøye.
Har ikke prøvd den men andre tilsvarende, fungerer også fint men enkelte har hatt litt varierende kvalitet. For de som er opptatt av dyre strømkabler og slikt er ikke dette en særlig god løsningHar denne:
https://www.kjell.com/no/produkter/...-grenuttak-med-permanente-uttak-8-veis-p67704
279kr er overkommelig.
Det ble en slik. Satser på at ikke sikringen går når alle trigges samtidig.Har søkt mye før men ikke funnet før, men her er jo akkurat slik jeg vil ha... litt drøy pris men
vocomo Online-Shop - Professional 6x PDU (Power Distribution Unit) with Trigger Input Switch TSL6