Hva er å foretrekke av nye inner sleeves til vinyl?? Papir, plastic? Tenke å kjøpe noe nye på ebay, outer sleeves også, tips?
Takk
Et annet minus er at de krøller seg i hjørnene når du skyver dem inn i coverne...Hva er å foretrekke av nye inner sleeves til vinyl?? Papir, plastic? Tenke å kjøpe noe nye på ebay, outer sleeves også, tips?
Takk
Etter min mening så er vinyl style fra big dipper de beste.
De er like mofi sine, med myk antistatisk plast og papir som stiver dem av på en side. Eneste minus, dyre...
Jeg synes noen blir litt tynne, så jeg har gått for litt tykkere variant. Sist gang bestilte jeg med en pakke fra hhv.de til en platebestilling.Hva med outer sleeves, jeg se det finnes 2mil,3 mil, hva er å foretrekke?
Fant disse, tror jeg går for deSynes innercovere av typen MoFi eller de japanske er noe forbanna herk. Må ha papir utenpå for at de for at de ikke krøller seg. En annen ting er at noen yttercovere fra nye LP`r har en tendens til å være trange, og det gjør ikke saken bedre ???
Skriver under på den, er fornøyd med samme typen. Vinyl Styl. Ett ørlite tilbud på platekompen akkurat nå ser jeg, er satt ned til 211.Har brukt ca 150 stk av typen man får kjøpt på Platekompaniet. Kr 249 for 50stk. Må si meg fornøyd med disse.