Rådjer ThatZappa med tilltugg-aften snart, Rådjer?![]()
Rådjer ThatZappa med tilltugg-aften snart, Rådjer?![]()
En låt som oppegående danseband med rockrepertoar rundt 1980 pluss minus måtte ha på spilleplanen.Kvalitetspop på den tiden. Men denne versjonen er relativt annerledes enn den jeg har på original LP.
En inkompetent fjott som stod for oppsettet?Inom en av stadens hifi butikker idag og fikk hørt ett oppsett som kostet langt over millionen, jæklar va pinglete de spillte"What a fool believes"
![]()
Mente ivf att det var de beste høyttalere han hørt! Verre blev det når det skulle spilles god gammel AC/DC som blev ment att dårlige opptak også funket.En inkompetent fjott som stod for oppsettet?Inom en av stadens hifi butikker idag og fikk hørt ett oppsett som kostet langt over millionen, jæklar va pinglete de spillte"What a fool believes"
![]()
Vad, har du sagt A vill vi höra B?Inom en av stadens hifi butikker idag og fikk hørt ett oppsett som kostet langt over millionen, jæklar va pinglete de spillte"What a fool believes"
![]()
Ikke noe A men B er riktig figgeVad, har du sagt A vill vi höra B?Inom en av stadens hifi butikker idag og fikk hørt ett oppsett som kostet langt over millionen, jæklar va pinglete de spillte"What a fool believes"
![]()
Ser ut som de tre første er sluppet, bare håpe nr4 også kommer?^ Debutplata hennes, som ikke hadde noe tittel er også sluppet på vinyl:
https://www.discogs.com/Sophie-Zelmani-Sophie-Zelmani/release/10184657
DETTE er Doobie Brothers-klassikeren!
Störtsköna lirare![]()
Til tross for en litt dårlig £ kurs så kom den på rett over 300kr fra amz/ukDe koster ikke all verden, men jeg lar det vente til neste gang det kommer penger inn på kontoen.![]()
Du følger med! Helt riktig det er oppe på Brovoll/Grua som er ett sikkert snø og kulde hull^^ Synes dette ser ut som å være akkurat de samme bildene som du la ut i fjor
Driver du og jukser![]()
Hørte Grapefruit Moon på OVK treff hos n'lykke det var vel RES som bragte med den, lyden der var iaf godJeg har hatt Grapefruit Moon siden den kom ut på Music on Vinyl, og er nok ikke fullt så begeistret som Impulse.
Southside Johnny er her utvilsomt passert høydepunktet mht vokalprestasjoner, og plata er innspilt slik at den nærmest høres ut som en CD...
Southside Johnny burde fått mer oppmerksomhet da han var på høyden. Han var minst like bra som den mer meritterte, og nær bekjente, Bruce Springsteen.
Men storband er kult, yesss indeed.
Imperiet 2 Augusti står også i hylla.
Sjelden spilt nå for tida, men ei sterk live-plate, og et dokumentarisk eksempel på IMPERIET som band,
og tidsånden som var tilstede.