Z
Zomby_Woof
Gjest
Opptil flere Canare/Bluejeans XLR i skuffa. Bare å svinge innom etter et par.
Den blir faktiskt ikke så veldig varm stått på 5h nå går finf og holde hånden på tipper +45g? Hvilke HT har din kompis sammen med 30.5 ?Du kan säkert skruva ner värmen i lyssningsrummet några grader.
Han har ett Music First Baby Reference försteg och ett par Spendor D7, men det finns förbättringspotential.Den blir faktiskt ikke så veldig varm stått på 5h nå går finf og holde hånden på tipper +45g? Hvilke HT har din kompis sammen med 30.5 ?Du kan säkert skruva ner värmen i lyssningsrummet några grader.
En plate med fine dynamikk anslag og nydelig piano klanghmm fra en gammel pønker
Vis vedlegget 473974
Når en enda skulle bli syk så tajmet jeg det godt til de 3 siste dagene på skiftet, det kunne vært verre! i fri priodenMye svakelighet på østlandet for tiden! Klart ampen er frisk sterk. Den kommer jo fra det fjerne vestlandet og har mye av de samme egenskapene som hos oss på det nære vestlandet. Bra det begynner å stå til liv. Du er sikkert et rastløst mareritt å ha i hus når du ikke har overskudd til å sykle eller dra frem joggepinneneKjekt å høre at ny-ampen begeistrer
![]()
Merkelige temperatur fall i Nordmarka vid Tversjøstallen ca -5 kanske, men derfra og inn i Sinnerdalen eller "Insane valley" var det tok kaldt.-20 river jo litt i barten det![]()
Navnet Insane valley burde ha vært nok advarsel for deg.Merkelige temperatur fall i Nordmarka vid Tversjøstallen ca -5 kanske, men derfra og inn i Sinnerdalen eller "Insane valley" var det tok kaldt.-20 river jo litt i barten det![]()
Vært inn der noen ganger før, får en nesten følelse av gammal Western terreng der lovløse & Indianerne gjorde sine bakholdsangrepNavnet Insane valley burde ha vært nok advarsel for deg.Merkelige temperatur fall i Nordmarka vid Tversjøstallen ca -5 kanske, men derfra og inn i Sinnerdalen eller "Insane valley" var det tok kaldt.-20 river jo litt i barten det![]()
![]()
En Herre som dem bør jo bruke hatt, i verste fall en solid sixpence, gjerne tweed.-20 røsker i ballerota, her var det bare -12 i dag tidlig, stakk snoken ut av vinduet, ikke særlig smat med tanke på lungene. Hosta en halvtime etterpåBør kanskje holde seg innendørs et par dager til. Kjerringa tuktet meg til å kjøpe både lue og handsker i dag, blautdyr artifakter jeg ikke har eid siden guttedagene.
Det er vel ikke mer å forvente av gamle punkere at de trenger litt selvpining når de har blitt voksne og har sluttet med å kjøre store sikkerhetsnåler gjennom kinnet og andre kroppsdeler.Vært inn der noen ganger før, får en nesten følelse av gammal Western terreng der lovløse & Indianerne gjorde sine bakholdsangrepNavnet Insane valley burde ha vært nok advarsel for deg.Merkelige temperatur fall i Nordmarka vid Tversjøstallen ca -5 kanske, men derfra og inn i Sinnerdalen eller "Insane valley" var det tok kaldt.-20 river jo litt i barten det![]()
![]()
avsluttet oppfør en hemske bakke (10% 1km) mellom to fjellskjæringer er magisk
![]()
Eller kanske jeg kan bli den første sen Napoleon krigen som blir spist av ulvEn Herre som dem bør jo bruke hatt, i verste fall en solid sixpence, gjerne tweed.
Det er vel ikke mer å forvente av gamle punkere at de trenger litt selvpining når de har blitt voksne og har sluttet med å kjøre store sikkerhetsnåler gjennom kinnet og andre kroppsdeler.Vært inn der noen ganger før, får en nesten følelse av gammal Western terreng der lovløse & Indianerne gjorde sine bakholdsangrepNavnet Insane valley burde ha vært nok advarsel for deg.Merkelige temperatur fall i Nordmarka vid Tversjøstallen ca -5 kanske, men derfra og inn i Sinnerdalen eller "Insane valley" var det tok kaldt.-20 river jo litt i barten det![]()
![]()
avsluttet oppfør en hemske bakke (10% 1km) mellom to fjellskjæringer er magisk
![]()
![]()
Derfor holder JEG meg borte fra villmarka på Østlandet...^^ Neppe noen stor fare. Om jeg husker rett så er du jo (som meg) ganske mager, så en oppegående ulv tenker nok at her er det mye bein og lite mat, og søker mot litt mer lubbent utbytte.
Man har bra läkkött som man säjer i SverigeJag ar inte sjuk (jag ar bara svensk). Etter at du småsutret om sykdom i romjulen, og nå herjer rundt på de skiene dine i -20, skjønner jeg mer av den sangtittelen![]()
Det stemmer Griff. Merker att inspillings kvaliteten er litt variabel gjenom albumet, artistene har spillt inn på forskjellige steder i landet, den lyden Pugh har fått til på Gotland er hårreisendeDet er "Den flygande Holländaren" ikke sant? Den har jeg i såfall i samlingen selvsagt.
Jøje meg, dette gikk meg hus forbi. Grattis med uber fet power! Det der er en amp, sammen med MF AMS35, jeg har tenkt på flere ganger som et alternativt til mine rørsleder.Får vel komme med noe annet enn all dette langrenn maset da, men vi kutter ut fjaset med opp pakkings prosedyre
Vad er klokken?
Vis vedlegget 473658
Næ har ikke tid til dette nå! det skall preppereres ski til imorrn![]()
Takk for det VinagunnerJøje meg, dette gikk meg hus forbi. Grattis med uber fet power! Det der er en amp, sammen med MF AMS35, jeg har tenkt på flere ganger som et alternativt til mine rørsleder.Får vel komme med noe annet enn all dette langrenn maset da, men vi kutter ut fjaset med opp pakkings prosedyre
Vad er klokken?
Vis vedlegget 473658
Næ har ikke tid til dette nå! det skall preppereres ski til imorrn![]()
Da er det vel jakten på en pre som er neste prosjekt?![]()
Hytta ligger i Kvanndalsveien/Nybu Birkebeinerløypa rett utenfor døraFamilien min hadde hytte på Kvanndalen mellom Lillehammer og Nordseter i 25 år. Var mye over på Susjøen sida. Fantastisk vakkert og stedet du skal være når du dyrker langrenn! Kos deg!!