Hehehe, jeg ser elementene du nevner, men samlet utgjør de en nydelig helhet«Hva om vi tar en toalettskål, setter den i en slags rist til storkjøkken, plasserer dette på et verkstedskap med ryggen ut, og så fester det hele til noen forkrommede rør? Hva sier dere, utsalgspris på et par hundre tusen pluss?»
Så stygt at det er hysterisk morsomt.
Vis vedlegget 1094689
Hva er det for noe egentlig?«Hva om vi tar en toalettskål, setter den i en slags rist til storkjøkken, plasserer dette på et verkstedskap med ryggen ut, og så fester det hele til noen forkrommede rør? Hva sier dere, utsalgspris på et par hundre tusen pluss?»
Så stygt at det er hysterisk morsomt.
Vis vedlegget 1094689
Skikkelige mannfolk legger straks merke til den nye utegrillen fra Weber m/saustrakt.......«Hva om vi tar en toalettskål, setter den i en slags rist til storkjøkken, plasserer dette på et verkstedskap med ryggen ut, og så fester det hele til noen forkrommede rør? Hva sier dere, utsalgspris på et par hundre tusen pluss?»
Så stygt at det er hysterisk morsomt.
Vis vedlegget 1094689
Hva er det for noe egentlig?