SÅ dårlig er den da ikkeSkriv et brev til M.Å. og spør han om hvorfor han ble Veganer og sluttet og lage god musikk.
![Ansikt med gledestårer :joy: 😂](https://cdn.jsdelivr.net/gh/joypixels/emoji-assets@5.0/png/64/1f602.png)
SÅ dårlig er den da ikkeSkriv et brev til M.Å. og spør han om hvorfor han ble Veganer og sluttet og lage god musikk.
Ja, kan jo bli en liten artig overraskelse til meg selv hver gang jeg åpner den når jeg har blitt dementSkriv noe tøft. F eks fuck you![]()
Så han spiser ikke kjøtt? Nei, da er det ikke rart pila peker nedover. Veggiser, avholdsmenn og folk som ikke bruker belte på buksa kan vi ikke stole påJeg sa bare at etter han ble veggis, så har han ikke lagd så god musikk som tidligere, og ja, det er 4 album siden![]()
![]()
For de heldige utvalgte (raske). De burde jo spilt i spektrum!Og snart er det konsert, enten man liker den nye plata eller ikke.