LavangenKoselig hus/hytte. Hvor ligger den?
Håper detDen kommer nok![]()
Veldig fint område for hytte!Lavangen![]()
Jepp.Veldig fint område for hytte!
Denne er ikke baktung, den har sentrert tyngdepunktSer litt baktung ut![]()
Ja 160hk på 210kg maskin gjør vel ikke sitt for å hjelpe hellerSer litt baktung ut![]()
Den var veldig lett å kjøpe når jeg så den jaBuksa var best.. Snø-camo for en skikkelig kriger![]()
Jo det er jo det.. og jeg har vel gjort det et par ganger.Kjenner følelsen. Er godt med en renselse av og til.![]()
Det er nok sant. Samtidig så blir det strengt tatt mindre og mindre brukt.. så å ha noe så dyrt stående blir litt feil også i mitt hode.Har gjort dette selv noen ganger og havner tilbake tilbake igjen. Gleden med et godt anlegg er litt som avhengighet av sentralstimulerende kjemikalier. Suget vil alltid komme tilbake.
Nei, fan.... Da ville jeg heller gått helt inn i askese og klart meg med noe som Argon aktive og virkelig spart penger. De er gode nok for en tenkepause. SA og Buchardt blir vel bare som nesten ordentlig.Jo det er jo det.. og jeg har vel gjort det et par ganger.
Og nå er man plutselig på en "endestasjon" igjen. Lyden er bra, ting er flott.. så hva nå
Ser rett og slett litt på brukervennlighet og minimalisme.
Så tankene går litt mor SA Legende Silverback eller Buchardt sine aktive..
Men skal nok gjøre litt research også for å se om det kan være noe annet der ute.
Tja vi får se.. ifølge enkelte er jo buchardt sine rimelig heftige.. og med romkorreksjon og master tuninger men kan slenge inn så kan de nok fort tippe over ganske mye.. så hadde vært morro å teste.Nei, fan.... Da ville jeg heller gått helt inn i askese og klart meg med noe som Argon aktive og virkelig spart penger. De er gode nok for en tenkepause. SA og Buchardt blir vel bare som nesten ordentlig.![]()
Ja det er det absolutt. Mange som ikke tenker lengere enn nesa si når de lager display..Veldig deilig med et display som du ikke må bruke speilteleskop for å lese fra lytteplass.
Johan-Kr