Fullstendig rehabilitert og hyperkalibrert for oppgaven, og jeg er fornøyd med det jeg hører.Yarlung....
bestilt noe mastertapesoundlab.com?
har du tappet utgangen eller gjort noe annet med din RS-1500?
mvh
Leif
toppFullstendig rehabilitert og hyperkalibrert for oppgaven, og jeg er fornøyd med det jeg hører.Yarlung....
bestilt noe mastertapesoundlab.com?
har du tappet utgangen eller gjort noe annet med din RS-1500?
mvh
Leif
Som i alt annet kan man også gå i overdrive her - men det jeg hører, selv på mine høyttalere, er usedvanlig likandes lyd. Og man har da ett og annet å avspille fra.
jaDu tenker på denne katalogen. Fine ting der: (PDF) http://mastertapesoundlab.com/catalogue.pdf
hører en god del på Spotify som en kilde til nye impulser, men det er deilig å høre hvilket poensiale som ligger i systemetNå må dere passe dere gutter, dere er vel ikke i ferd med å sette lydkvaliteten i første rekke. Det er jo de vi kaller audiofile. Åssen blir det å nyte Mp3 etter dette tro?
Jeg er klar for en ny Sjokkartet runde jeg, hvis det ikke er stengt for medlemmer av den treerbanden da?hører en god del på Spotify som en kilde til nye impulser, men det er deilig å høre hvilket poensiale som ligger i systemetNå må dere passe dere gutter, dere er vel ikke i ferd med å sette lydkvaliteten i første rekke. Det er jo de vi kaller audiofile. Åssen blir det å nyte Mp3 etter dette tro?
prøv og få SJOKK
du er herved advart
dette betyr mere for lyden enn om du spiller på apekister eller hødn
OOOOPS sa jeg virkelig det?....fysj fysj....
av bikkja!Kjempemoro lesing.
Med den maskinen er det jo ikke så langt til å lage egne innspillinger.
Da er ringen sluttet.
At du dauer, fordi du ikke husket å holde den ene hånden i lomma når du fiklet med 230-volten i Studeren.hva er det værste som kan skje?Råkult med den ombyggingen av Studeren. Og at det er bedring av musikkgjengivelsen etter påbegynt modding.
mvh
Leif
Ville nok satsa på noen proffesjonelle musikere.av bikkja!Kjempemoro lesing.
Med den maskinen er det jo ikke så langt til å lage egne innspillinger.
Da er ringen sluttet.
av hvem?
Sluket og HR i tostemt?
mvh
Leif
Har aldrig haft problemer med dem. Men tak for advarslen.har hatt to incidenter med Mills trådviklede motstander som begynte å fuske, de støyet og oscillerte, men målte ok
et sant helvete å lokalisere, først i min Aesthetix Io og deretter i min egenproduserte LCR riaa
aldri mere!
mvh
Leif
nå har poweret spilt en god stund og dette er helt utrolig bra
kona synes det låter mye fyldigere og mere naturlig
mvh
Leif