Ja blir en spennende framtid i møte, både med nytt barn, hifi og andre prosjekter. Ser fram til og bli pappa igjen det skal bli artigBlir spennende å se hva du ender opp med![]()
Mvh Imagine
Ja blir en spennende framtid i møte, både med nytt barn, hifi og andre prosjekter. Ser fram til og bli pappa igjen det skal bli artigBlir spennende å se hva du ender opp med![]()
Kjøpte meg en del blu ray filmer + denne fast and furious samle boks og deksel til tlf og batterier til fjern kontrolleneNoe spennende på platecompaniet da?
Jeg kunne ha tatt meg en vin eller øl til maten , men damen er gravid derfor ble det cola på ossMen smaken er som baken![]()
Skikkelig støttespiller du daJeg kunne ha tatt meg en vin eller øl til maten , men damen er gravid derfor ble det cola på ossMen smaken er som baken![]()
![]()
Mvh Imagine
Råe biler dette liker vi veldig godt
Ja må være støttespiller oppi dette , jeg har stor respekt for damen hun står på og jobber , mens jeg har ung uføre pensjon og kan sitte på rævenSkikkelig støttespiller du daJeg kunne ha tatt meg en vin eller øl til maten , men damen er gravid derfor ble det cola på ossMen smaken er som baken![]()
![]()
Mvh Imaginekos dokk
Sånne kvelder hjemme alene setter man pris på når man er godt etablert. Det gjør ivertfall jegStemningen blir bedre og bedre fram med gitarenog igor på youtube han er utrolig flink på gitar synger med den.
Vis vedlegget 318404 Vis vedlegget 318405
Mvh Imagine
Hei alphamale kunne ha spart meg for di 2 siste glassene i går , jeg drakk først noen rus brus , så knekket jeg en halv liter cognac og åpnet 1 liter flasken jeg har stående , det er også bache gabrielsen offf. er litt små fyllesjuk i dag men ellers grei i formen , jeg spilte jævli høyt i går lå på rundt 100 db di gærne har det godtSliten i formen i dag Imagine?
Det blir vel kun blues ut av tidal i dag etter bamse er luftet.
Hvordan reagerer Bamse-hunden når du spiller så høyt? Er han i et annet rom?jeg spilte jævli høyt i går lå på rundt 100 db di gærne har det godt![]()
Han går automatisk og legger seg på anet rom, har han ikke gjort det har jeg gitt han beskjed om det. Jeg er veldig glad i han og aldri kommet til og la han være rundt så høy lyd, di har jo en utrolig god hørsel og med slik volum ville det gjort ham ukomfortabel. Jeg respekterer han og han samme tilbake, vi har et utrolig godt knyttet bånd.Hvordan reagerer Bamse-hunden når du spiller så høyt? Er han i et annet rom?jeg spilte jævli høyt i går lå på rundt 100 db di gærne har det godt![]()
Huske på å passe på din egen hørsel ogsåHan går automatisk og legger seg på anet rom, har han ikke gjort det har jeg gitt han beskjed om det. Jeg er veldig glad i han og aldri kommet til og la han være rundt så høy lyd, di har jo en utrolig god hørsel og med slik volum ville det gjort ham ukomfortabel. Jeg respekterer han og han samme tilbake, vi har et utrolig godt knyttet bånd.Hvordan reagerer Bamse-hunden når du spiller så høyt? Er han i et annet rom?jeg spilte jævli høyt i går lå på rundt 100 db di gærne har det godt![]()
Mvh Imagine
Ja gjør det er en sjelden gang blir lytting av slike volumer , men best er det når det ligger mellom 60-90 db , jeg nøyer meg også ganske ofte med lav bakgrunn musikk på anleggetHuske på å passe på din egen hørsel ogsåHan går automatisk og legger seg på anet rom, har han ikke gjort det har jeg gitt han beskjed om det. Jeg er veldig glad i han og aldri kommet til og la han være rundt så høy lyd, di har jo en utrolig god hørsel og med slik volum ville det gjort ham ukomfortabel. Jeg respekterer han og han samme tilbake, vi har et utrolig godt knyttet bånd.Hvordan reagerer Bamse-hunden når du spiller så høyt? Er han i et annet rom?jeg spilte jævli høyt i går lå på rundt 100 db di gærne har det godt![]()
Mvh Imagine![]()
Hvilke kanaler har du til rådighetKvinnen er som en fjernkontroll til og trykke påGod morgen fra os
Mvh Imagine
Det var en spøkHvilke kanaler har du til rådighetKvinnen er som en fjernkontroll til og trykke påGod morgen fra os
Mvh Imagine![]()
Leste fra mobil skjønner du , og da er det lett for meg og se feilJa forstod det så jeg fortsatte bare spøken![]()
Så lenge pæra fungererJa di virker spørs hvilken knapp man trøkker på
Mvh Imagine
ja så sant så santSå lenge pæra fungererJa di virker spørs hvilken knapp man trøkker på
Mvh Imagine![]()
Nei, da kan høna flakse sin veija så sant så santSå lenge pæra fungererJa di virker spørs hvilken knapp man trøkker på
Mvh Imagine![]()
man skal ikke høne mye før øra detter av
Imagine
Jepp det kan den bare gjøreNei, da kan høna flakse sin veija så sant så santSå lenge pæra fungererJa di virker spørs hvilken knapp man trøkker på
Mvh Imagine![]()
man skal ikke høne mye før øra detter av
Imagine
![]()