T
TT.
Gjest
inn i natten med George Benson - Exotica
|
Peppes til uka eller ???Takk for det Evo 2. Til mitt bruk er den bra nok.![]()
Skulle gjerne ha fått til det, men kommende uke er desverre fullbooketPeppes til uka eller ???Takk for det Evo 2. Til mitt bruk er den bra nok.![]()
O
Får komme ut med litt service da og bomme en kaffe skvett ???Skulle gjerne ha fått til det, men kommende uke er desverre fullbooketPeppes til uka eller ???Takk for det Evo 2. Til mitt bruk er den bra nok.![]()
O![]()
Nå er "hjelpen" på plass! (8hk)Etter å ha slitt med våt, tung snø i ettermiddag, bestemte jeg meg for å kjøpe med snøfreser, så i morra står det fres på gårdsplassen. Er ikke 20 år lenger og hverken kropp eller helsa er som den burde være, derfor. Er så heldig at en jeg kjenner skal flytte og han har en nesten ubrukt en med selvstarter som jeg får for en hyggelig pris, så nok en grunn til å slippe å sloss med den jævla snøen.
Skal si i fra om jeg får noen ledige "hull" i timeplanen, ellers må det bli neste uke igjenFår komme ut med litt service da og bomme en kaffe skvett ???Skulle gjerne ha fått til det, men kommende uke er desverre fullbooketPeppes til uka eller ???Takk for det Evo 2. Til mitt bruk er den bra nok.![]()
O![]()
O
10-4Ikke stress med det.
O
Du ville da gjerne at noen skulle skrive litt om lyden hjemme hos deg etter besøkene,så helt driter du ikke i detHva andre egentlig mener om hvordan mine anlegg lyder, er ganske så uvesentlig. Jeg mener selv at jeg har fått til lyden til hva jeg spiller og om det er målemessig korrekt, driter jeg i, så lenge jeg får fot til musikken. Skal det måles, skal dette verktøyet benyttes!
Vis vedlegget 369727
Tror du misforstår Evo 2, både anlegget i Tesalongen og Bose 901 v TV ble nevnt av flere, men ikke hovedanlegget da jeg etterspurte dette i Vaffeltaffeltråden. Synes bare det var rart dengang, når det var hovedanlegget de fleste hørte på. Ikke verre enn det. Hva de mente om lyden, husker jeg ikke og derfor uvesentlig. Jeg hadde husket det om det var viktig! Eller hva Evo 2?Du ville da gjerne at noen skulle skrive litt om lyden hjemme hos deg etter besøkene,så helt driter du ikke i detHva andre egentlig mener om hvordan mine anlegg lyder, er ganske så uvesentlig. Jeg mener selv at jeg har fått til lyden til hva jeg spiller og om det er målemessig korrekt, driter jeg i, så lenge jeg får fot til musikken. Skal det måles, skal dette verktøyet benyttes!
Vis vedlegget 369727
Altid hyggelig med positive tilbake meldinger på noe man har brukt mye tid og penger på for og få til. Eller hva TT ?
O
Ok så sier vi det daTror du misforstår Evo 2, både anlegget i Tesalongen og Bose 901 v TV ble nevnt av flere, men ikke hovedanlegget da jeg etterspurte dette i Vaffeltaffeltråden. Synes bare det var rart dengang, når det var hovedanlegget de fleste hørte på. Ikke verre enn det. Hva de mente om lyden, husker jeg ikke og derfor uvesentlig. Jeg hadde husket det om det var viktig! Eller hva Evo 2?Du ville da gjerne at noen skulle skrive litt om lyden hjemme hos deg etter besøkene,så helt driter du ikke i detHva andre egentlig mener om hvordan mine anlegg lyder, er ganske så uvesentlig. Jeg mener selv at jeg har fått til lyden til hva jeg spiller og om det er målemessig korrekt, driter jeg i, så lenge jeg får fot til musikken. Skal det måles, skal dette verktøyet benyttes!
Vis vedlegget 369727
Altid hyggelig med positive tilbake meldinger på noe man har brukt mye tid og penger på for og få til. Eller hva TT ?
O
Det som betød noe den dagen, var at vaflene smakte og at folkene trivdes og det virker som om det gjorde begge deler. Da er jeg fornøydOk så sier vi det daTror du misforstår Evo 2, både anlegget i Tesalongen og Bose 901 v TV ble nevnt av flere, men ikke hovedanlegget da jeg etterspurte dette i Vaffeltaffeltråden. Synes bare det var rart dengang, når det var hovedanlegget de fleste hørte på. Ikke verre enn det. Hva de mente om lyden, husker jeg ikke og derfor uvesentlig. Jeg hadde husket det om det var viktig! Eller hva Evo 2?Du ville da gjerne at noen skulle skrive litt om lyden hjemme hos deg etter besøkene,så helt driter du ikke i detHva andre egentlig mener om hvordan mine anlegg lyder, er ganske så uvesentlig. Jeg mener selv at jeg har fått til lyden til hva jeg spiller og om det er målemessig korrekt, driter jeg i, så lenge jeg får fot til musikken. Skal det måles, skal dette verktøyet benyttes!
Vis vedlegget 369727
Altid hyggelig med positive tilbake meldinger på noe man har brukt mye tid og penger på for og få til. Eller hva TT ?
O
O
?? Har noen klaget på utstyret ditt ??Hva andre egentlig mener om hvordan mine anlegg lyder, er ganske så uvesentlig. Jeg mener selv at jeg har fått til lyden til hva jeg spiller og om det er målemessig korrekt, driter jeg i, så lenge jeg får fot til musikken. Skal det måles, skal dette verktøyet benyttes!
Vis vedlegget 369727
Neida, neida, det er litt kommunikasjon på tvers av trådene som gjorde at jeg kom med den uttalelsen. Ikke verre enn det?? Har noen klaget på utstyret ditt ??Hva andre egentlig mener om hvordan mine anlegg lyder, er ganske så uvesentlig. Jeg mener selv at jeg har fått til lyden til hva jeg spiller og om det er målemessig korrekt, driter jeg i, så lenge jeg får fot til musikken. Skal det måles, skal dette verktøyet benyttes!
Vis vedlegget 369727
shame shame !!
Ja, desverre på samme sted.Med Posten Norge er alt mulig.... har du sjekka hvor brevet du evt trengte å sende til naboen blir sortert ?????
Kjekt å høre, TT! Tror nok det lille nøstet gir deg vel så mye glede som hifiI dag har jeg vært i hovedstaden og hatt Mickey på etterkontroll hos veterinærhøyskolen ang øyet hans. Øyet har leget bra og alt er tilbake til det normale, heldigvis. Veldig godt å få sjekket ham og vite at det har gått bra. Kunne ikke vært mer fornøyd![]()
Kjedelig! Skulle gjerne selv vært en tur i Oslo. Får håpe du er interessert i sport slik som jeg. Mye kjekt på TVenJeg skulle så gjerne ha vært med på messe i dag, men hverken helsa eller muligheten for hundepass lå til rette for det desverre. Håper det dukker opp bilder og inntrykk fra seansene rundt om i Oslo etterhvert. Ønsker alle en fortsatt fin helg