|
Neida - reisningen er det JEG som står forEr kona bortreist om dagene![]()
Hmmm. Måtte innom å kikke på linken i signaturen. Det var tiderNeida - reisningen er det JEG som står forEr kona bortreist om dagene![]()
Sett deg og se på noen gamle Arsenal re-runs du nå - fra den tiden de KUNNE spille!
Den De Tomaso Mangustaen vekker liv i meg på en grå dag...Vis vedlegget 443591
Regntung søndag krever drastiske mood enhancers...
-why can't you gimme some head..
Enig!ISLE OF MAN 2017
Tohjulssporten for de MED baller![]()
![]()
For de med XL baller har du sidevogngruppen.......
Tilgjengelig på nett dersom du ikke har TV2 Sportskanalen. Barskere blir det ikke.
https://sumo.tv2.no/sport/sportsprogrammer/isle-of-man-tt/
https://www.iomtt.com/TT-Info.aspx
Vis vedlegget 443588
Ai ai, enkle kjøttmarkeder for damer på rundt 40 år. Prime meat det vettu.De seneste musikk-klippene i denne tråden (som jeg bifaller) minner meg om "back to the 90s"-festene som fra tid til annen arrangeres på Bryggen her i Bergen: Godt beduggede folk kommer inn fra Strila-landet for å feste, de har på seg dumme hatter, roper høyt på ukjente dialekter, og er generelt overlykkelige over å få danse til 90-talls-musikken på nytt. Det er en pandoras eske du holder på å åpne opp her, Sluket!
Slippe=release.Et par ting jeg har lurt på en stund, hvorfor er det så mange artister som er ute myed nye skiver.... hva er galt med å være INNE?
Likeledes dette med å slippe en ny plate. Når en artist har holdt på en god stund med å lage den - hvorfor vil han SLIPPE?
Snodig.