Spennende med meglere på besøk. Dette er jo noe nytt igjen da. Har ikke vert med i en salgsprosess tidligere, kun ett kjøp..
Lurer da på om noen med erfaring kan komme med synspunkter. Feks, er det noe spesielt megler sier for å få oss til å velge de?
Hva bør man være obs på?
De to som har vert her til nå er fra et større landsdekkende firma og en liten privat en som er eid av 4 meglere, og som kun holder på lokalt egentlig. Siste som kommer er fra første gruppe.
De to som har vert her de to siste dagene har vert ganske enige om hva som bør utbedres. Er kun snakk om overflate ting. Har fått tilbakemldong fra en av de på hva han mener boligen burde gå for. Ikke en takst altså, men en salgs vurdering. Og det ligger i området vi trodde, kanskje noe høyere også. Blir jo spennende å se hva de to andre kommer med.. Ingen av de to har vert noe pågående med avtaler ol som skal underskrives. Eller noe som binder oss.
Noen synspunkter på hva man burde gå for? Har god magefølelse på begge de to som har vert her.