Altid noe en savner som er blitt solgtMark Levinson og SF Cremona Auditor.. det er definitivt en kombo jeg savner!
O
|
Altid noe en savner som er blitt solgtMark Levinson og SF Cremona Auditor.. det er definitivt en kombo jeg savner!
Det var heldigvis en kombo som ble flittig brukt og gav mye glede, ikke bare et savn!Altid noe en savner som er blitt solgtMark Levinson og SF Cremona Auditor.. det er definitivt en kombo jeg savner!
O
Mye gode minner. Reiste rund med Team X-Ray.Ja, i Blat. Før jeg var en periode i 4-3 HQ. Mye jobbing, men minner for livet. Husker vi kjørte over Finnmarksvidda på tur til NMC
![]()
Mark Levinson og SF Cremona Auditor.. det er definitivt en kombo jeg savner!
Jeg hadde komplett Levinson og Cremona Auditor tidligere,Mark Levinson og SF Cremona Auditor.. det er definitivt en kombo jeg savner!
Visuelt tilfredsstillende![]()
Væældig flott å se på, J. Mye luft og rom rundt alt. Tipper lyden er toppers!
Enjoy![]()
Æsj så kjedelig! Håper det ordner seg!Ved å utnytte systemet har han klart å stenge min paypal konto i snart en mnd. (Paypal kontoen min viser nå minus EUR 2000).
Han betalte for en vare via paypal og krevde pengene igjen via vanlig bankkonto. Det fikk han men så har han åpnet case mot meg i Paypal over at han ikke har fått pengene. Ser ut til at han prøver å svindle til seg dobbelt. Han har sluttet å svare på direkte henvendelser. Jeg har sendt inn bekreftelse fra banken som viser at jeg har betalt. Uten at det hjelper. Akkurat da Paypal skulle avsi dom, trakk han saken. For så å åpne en ny sak på samme beløp. Dermed er det samma regla på ny. PUCK!
Kan bytte 1:1 mot settet ditt? Trenger ikke så mange bokser i det nye racket dittBanna drit at jeg har et par forsterkere og tom haifai-kontoDen ML-ampen din hadde vært et visuelt smykke sammen med Bricasti DACen min!
Det er når vi kommer til 1:1 det blir litt kilentKan bytte 1:1 mot settet ditt? Trenger ikke så mange bokser i det nye racket dittBanna drit at jeg har et par forsterkere og tom haifai-kontoDen ML-ampen din hadde vært et visuelt smykke sammen med Bricasti DACen min!
![]()
Ser den. Du har jo 2. Jaja, jeg går med på 1:2Det er når vi kommer til 1:1 det blir litt kilentKan bytte 1:1 mot settet ditt? Trenger ikke så mange bokser i det nye racket dittBanna drit at jeg har et par forsterkere og tom haifai-kontoDen ML-ampen din hadde vært et visuelt smykke sammen med Bricasti DACen min!
![]()
![]()
Forbannet kjedelig når sånne saker inntreffer. Det løser seg sikkert, men det blir så mye ekstra strul man gjerne skulle vært foruten.
Så den jeg også, og kjente at det kriblet litt. Har jo litt erfaring med Audio Valve (Eklipse og Assistent 50) og har hørt litt annet av ampene deres og ble etter hvert kjent med sjefen i Audio Valve. Kan sende deg mailen hans på PM hvis du trenger litt spesifikk info.....Ser den. Du har jo 2. Jaja, jeg går med på 1:2Det er når vi kommer til 1:1 det blir litt kilentKan bytte 1:1 mot settet ditt? Trenger ikke så mange bokser i det nye racket dittBanna drit at jeg har et par forsterkere og tom haifai-kontoDen ML-ampen din hadde vært et visuelt smykke sammen med Bricasti DACen min!
![]()
![]()
Spøk til side, ser du har Audio Valve. Kjenner du RIAA trinnet Sunilda? Noengang hørt det?
Nope, ikke meg, stoler foreløpig på Rega Aria.Var det du som snappet den opp, Karmana? Finner den ikke igjen...