https://evenstadmusikk.no/jbl/11043...MI_szej4y-6AIVF6qaCh306wrqEAQYASABEgKiy_D_BwE
Desverre ikke hørt dem så aner ikke lyd...men har da forsterker i seg.
Jeg har de, meget bra.Vis vedlegget 577094
https://evenstadmusikk.no/jbl/11043...MI_szej4y-6AIVF6qaCh306wrqEAQYASABEgKiy_D_BwE
Desverre ikke hørt dem så aner ikke lyd...men har da forsterker i seg.
Jeg har kjøpt disse. Gode for prisen, men det er grenser for hva man kan få utav en aktiv høyttalernsom koster mindre enn et bra høyttalerelement.Vis vedlegget 577094
https://evenstadmusikk.no/jbl/11043...MI_szej4y-6AIVF6qaCh306wrqEAQYASABEgKiy_D_BwE
Desverre ikke hørt dem så aner ikke lyd...men har da forsterker i seg.
...og jeg er mett.Pokkern, Sluket slo meg med Likes først.
Spørsmålet er om han ble like sulten!!
Vis vedlegget 579101Har kjøpt inn en pakke med rockwool, litt osb plater, og stretsj laken.
Bygge dempeplater i påska, hvis jeg gidder.
Ett par kvadrat meter i taket, og litte grann på sidevegger.
Kanskje det låter litt bedre i hula da.
...hvis ikke, hiver jeg dem, eller gir de bort...på torget.
Takk takk, og glad påsk tilbaks.Jeg er så lat at har jeg lyst på trekant så finner jeg meg en schizofren dame.....Glad påsk!
Ja, nå er de ferdig.Hvordan går det, er absorbentene plassert nøyaktig i førsterefleksjonspunktene? Virker det? Husk at du må lage nye korreksjonsfiler![]()
Nakkekoteletter er hverdagssnadder, men dampe og steke i 1 time - hvordan og hva oppnår man vs å steke de i stekepannen...?Nakkekotelett dampet og stekt 1 time.
Når jeg skal spise nakkekotelett, gjør jeg føgende;Nakkekoteletter er hverdagssnadder, men dampe og steke i 1 time - hvordan og hva oppnår man vs å steke de i stekepannen...?Nakkekotelett dampet og stekt 1 time.
De blir peise møre, og veldig crispy hvis en bruker sterk varme etter damping.Nakkekoteletter er hverdagssnadder, men dampe og steke i 1 time - hvordan og hva oppnår man vs å steke de i stekepannen...?Nakkekotelett dampet og stekt 1 time.
EDIT:De blir peise møre, og veldig crispy hvis en bruker sterk varme etter damping.Nakkekoteletter er hverdagssnadder, men dampe og steke i 1 time - hvordan og hva oppnår man vs å steke de i stekepannen...?Nakkekotelett dampet og stekt 1 time.
Skikkelig digg med asiatiske smaker som ingefær, lime, chili, sitrongress, hoi-sin saus etc!