ang bistand så er det vel fornuftig å ta en god runde på hva det brukes penger på og om det er i henhold til mål/det beste for landet.
The U.S. Agency for International Development’s efforts to remake the world in the image of a woke America are coming to a screeching halt. Elections have consequences, and the 2024 cycle may have been one of the most consequential in our history.
www.heritage.org
Samme som jeg syns vi her i landet burde ha en fornuftig runde på pengebruk, feks penger til kunstnere som bæsjer maling på et lerret er gjerne ikke fornuftig bruk av felleskapets midler. Når sånne ting murrer og går lenge nok, samtidig som landet er konkurs (usa) så blir folk lei og gjør at politikere som sier de rette tingene får makt.
Og når man får presset feks woke politikk i trynet i mange år så blir folk lei, spesielt når det viser seg at skattepengene deres går til helt tullete ting (og ikke en gang i eget land)
Så får vi se hva folket mener om at usa skal rydde opp etter terrorstaten Israel
Edit: Og jeg tipper dette er helt ok fordi befolkningen er programmert til å mislike muslimer gjennom en jødisk styrt underholdningsbransje og fordi o hellige trump er den største sionisten av de alle