Har hørt alle deres album minst to ganger i 2022... Det treffer bare ikke - så enkelt er det.
Har hørt alle deres album minst to ganger i 2022... Det treffer bare ikke - så enkelt er det.
Den er så ihjelspilt. Riffet var gøy å lære på gitar, da. For 33 år sidenEneste sangen av DS som jeg ikke klarer
mvh
Enig der motor og så tror jeg kanskje Where you think you're going er favoritten på skiva. MagiskHadde det albumet som førstevalg av DS men denne har blitt favoritten med tiden![]()
mvh
Vis vedlegget 889720
Helt rettEnig der motor og så tror jeg kanskje Where you think you're going er favoritten på skiva. Magisk![]()
Ja pokker, deilig den ogsåHelt rettmen synes once upon a time in the west er min favoritt på platen
![]()
mvh
Alchemy var introen til Dire Straits for meg. Da var det å oppdage kildene til live skiva utrolig givende.Communiqué var det første Dire Straits-albumet jeg kjøpte, og står ennå sterkt!
Det er Communiqué, Love over Gold og On Every Street som oftest plukkes frem her.![]()
Morsomt vipa! Jeg har egentlig den motsatte opplevelsen - med Blue Öyster Cult. Min første BÖC var dobbel-live'nAlchemy var introen til Dire Straits for meg. Da var det å oppdage kildene til live skiva utrolig givende.
Kos deg på kurs, finnes ikke mer kjedelig enn foredrag med Powerpoint ol 🥱
Jeg har kun vært på ett hifitreff med presentasjonsrunde av deltakerne.Kos deg på kurs, finnes ikke mer kjedelig enn foredrag med Powerpoint ol 🥱
Don’t push your luck maasan!Jeg har kun vært på ett hifitreff med presentasjonsrunde av deltakerne.
Men det var til gjengjeld så gøy at neste gang må det powepoint til!![]()
Fikk meg faktisk til å tenke på en sketsj fra weesensteens Geilo kameratene. Debattprogrammet åpent spark, etter å ha introdusert alle debattantene nøye konkluderer programleder med det var alt vi rakk for denne gang...Don’t push your luck maasan!
Det var i beste mening og en gest for at de «nye» skulle føle seg mer «hjemme» og bli fortere kjent med bermen. Ikke verre enn det
Det fungerte, og var et smart trekk. Likte detDon’t push your luck maasan!
Det var i beste mening og en gest for at de «nye» skulle føle seg mer «hjemme» og bli fortere kjent med bermen. Ikke verre enn det
Bare å prøve å sette @ foran Powerpoint å se, hva som skjerJeg har kun vært på ett hifitreff med presentasjonsrunde av deltakerne.
Men det var til gjengjeld så gøy at neste gang må det powepoint til!![]()
Var vel ikke helt i markedet for nye talere, men morro å høre noe annet da.Fikk hørt på Fyne høyttalere som jeg likte veldig godt.
Hm så ble de ikke med hjem nei og nei.![]()
Vipa tok en liten kveldstur i finværet eeh, tåken for å hente noe.
Vis vedlegget 890413
Digger det bildet! Hadde gjort seg på et albumcover.
Hva med "I´m just around the corner!"?Prøver å vri hjernen for en kul album tittel![]()
Med gruppa the late men...Hva med "I´m just around the corner!"?
Med klassiske hits som:...Med gruppa the late men...
Should we call him again?Med klassiske hits som:...
B side: It's eleven twenty for crying out loudShould we call him again?
Liksom Wille and the poor boys liksom.Hva med "I´m just around the corner!"?
Takker bluesKnallskive. God helg, med den!