Eller du må pusse brillene.... mange muligheterBilde jugerJa det ser slik utDet skeve tårnet hos Ove?![]()
Ha en fortsatt fin helg T-1
mvh
O
|
Eller du må pusse brillene.... mange muligheterBilde jugerJa det ser slik utDet skeve tårnet hos Ove?![]()
Ha en fortsatt fin helg T-1
mvh
O
Jeg klarte ikke å identifisere den spilleren helt. Og, du må begynne å brygge øl selv.Snurrer igang Alice in chains. Litt irritert over hvor skitne m.m endel nye plater er. Behovet for platevasker vokser stadig føler jeg. Men skiva er bra da
Fikk jo julekalender av fruen. Mye ukjent å noe rart rett og slett. Denne merker jeg at jeg er skeptisk til.. Men her går ingen dråper til spille så ned skal'n om det er fælt for oss begge... Vis vedlegget 563542 Vis vedlegget 563545
Måtte visst bli freak før jeg kastet min første emballasjeGod Jul ,gratulerer med eget firma og velkommen som Hifi Freak.![]()
Gratulere.Nå har jeg en uke igjen i fast arbeid før jeg begynner for meg selv. Mye søvnløse netter å angst for tiden men det er vel normalt![]()
Føler meg ganske privilegert som har en samboer som både lar meg styre på med hifi å la meg sette hele familieøkonomien på prøve med å si opp fast jobb for å følge egen drøm om egen drift. Spennende!
Makan til frekkheter fra feil side av byen daGod jul og lykke til med egen virksomhet!
Det der med slutt på byttingen tar jeg foreløpig med en liten klype salt![]()
Det er den biten som har holdt meg tilbake i mange år så ja en regnskapsfører må tilGratulere.Nå har jeg en uke igjen i fast arbeid før jeg begynner for meg selv. Mye søvnløse netter å angst for tiden men det er vel normalt![]()
Føler meg ganske privilegert som har en samboer som både lar meg styre på med hifi å la meg sette hele familieøkonomien på prøve med å si opp fast jobb for å følge egen drøm om egen drift. Spennende!Håper du er glad i papirarbeid......
Hvis ikke, skaff deg en god regnskapsfører!!!!
Mvh
Det hadde vært trivelig! Ja eskene røyk til.. eskene til asr står trygt. De er kjøpt fra en shaddy herremann fra indre daler østpå som kan virke litt mafia da han Foruten om pusher hifi ratter rundt i engelsk eleganse på 4 hjul. Mistenker eskene bør tas vare på..God jul kjekken!. Kastet esker ja.. Kanskje vi sees plutselig.. Ha en fin feiring
![]()
Tja, jo nei osv. Er faktisk første gang jeg har gjort. Nå var jo ikke det noe stort i seg selv da det er jeg som bytter unormalt mye å folk flest beholder innkjøpene sine i lang tid. Har min preferanse på lyd, samt utseende må appellere til meg. Her er det full pott å da kastet jeg de. Av to grunner. 1 jeg er fornøyd 2 verre å få et illebefinnende jeg er temmelig sikker på at jeg vil angre påMå ikke kaste esker, for alt i verden.Mange annonser må hentes.
Enig i at en PRINSESSE film passer best for deg Tommy..Da jeg ikke har sett en eneste star wars film i mitt liv stemmer jeg på frost![]()