Fingern hadde disse med seg i bukselomma.
Disse småtassene hadde jeg rimelig liten tro på skulle spelle, men når Canales og 65Finger snakker så varmt om dem så var det jo absolutt noe å låne øra til.
Testet dem først på kontoret med 300b amp. Kobla ut lowther og satte på litt musikk med baller. Fyttikatta - de speller jo fletta av Lowther på stort sett all musikk
![Eek! :eek: :eek:](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
(ja jeg vet at de fleste vil mene - skulle bare mangle da - kan ikke sammenligne Lowther med noe og at de kommer seirende ut)
Fikk unga til å bære dem opp i stua og vi koblet opp med provisorisk stativer. Slike små høyttalere trenger jo barnestoler og diamanter fra Panduro's lyd og bilde avdeling.
i ei 60m2 stue så speller disse rimelig heftig. For ordens skyld - de er ikke belle (og takk for det) men pokker heller - disse småtassene er som en liten bikkje - små og med et overmot som bare ei lita bikkje kan ha. Forskjellen er at her kler det høytalerene.
Har noen av dere slike til overs? Meg vil ha! ;D