JanR skrev:Rune S
Her har du litt herfra, musikk altså
Tord Gustavsen Trio " being there " (låt 7 -> Karmosin)
/jan
Og litt Opeth, vel...åtte og halvt minutt eller no 8)
Kjerringa kom hjem så fikk ikke dratt på skikkelig :-[
/jan
JanR skrev:Rune S
Her har du litt herfra, musikk altså
Tord Gustavsen Trio " being there " (låt 7 -> Karmosin)
/jan
The force is strong with me little one.Canales skrev:godt jobba, lord vader.
bra mikk på kameraet ditt.
Hehe måtte det til sluttHCS skrev:Hehe... Du fant frem stativet nå ja... Og YESS, fet lyd Jan...
sånn skal det værra ;D ;D ;DJanR skrev:
Hadde ett svakt øyeblikk her tidligere, beklager godtfolk. Skal IKKE gjenta seg.jokris skrev:JanR skrev:
sånn skal det værra ;D ;D ;D
pengesluk skrev:OPETH KICKS ASS! Du MÅ se på B&B animasjonen når du spiller det kuttet der - mye bedre lyd med en gang ;D ;D
At ingen har tenkt på dette som avatar...rolfozzy skrev:En pryd for ethvert hjem. Kjør på Jan.
![]()
Tool har jeg vært innom, Ænima.jan#jan skrev:Vært litt soft idag Jan 8)
På tie du retter opp det imaget med engang ... skyll nedpå no SM og sett igang PT -TOOL og Opeth etter det for å bøte på
;D ;D ;D ;D ;D
Svarte f....... en annen må jobbe og slite ræva av seg :jan#jan skrev:Går jamt her ... har ferie denne uka ....... ;D
Ja ... imorgen og ;D ;DJanR skrev:Svarte f....... en annen må jobbe og slite ræva av seg :jan#jan skrev:Går jamt her ... har ferie denne uka ....... ;D
Men som sagt i morgen....da jævlar ;D
/jan
jan#jan skrev:Ja ... imorgen og ;D ;DJanR skrev:Svarte f....... en annen må jobbe og slite ræva av seg :jan#jan skrev:Går jamt her ... har ferie denne uka ....... ;D
Men som sagt i morgen....da jævlar ;D
/jan![]()
Så topper vi det hele på lørran - med en kanonfestJanR skrev:jan#jan skrev:Ja ... imorgen og ;D ;DJanR skrev:Svarte f....... en annen må jobbe og slite ræva av seg :jan#jan skrev:Går jamt her ... har ferie denne uka ....... ;D
Men som sagt i morgen....da jævlar ;D
/jan![]()
![]()
/jan
Takker ! Høres bra ut det! Rocker skikkelig!! Spessielt det første klippet :JanR skrev:JanR skrev:Rune S
Her har du litt herfra, musikk altså
Tord Gustavsen Trio " being there " (låt 7 -> Karmosin)
/jan
Og litt Opeth, vel...åtte og halvt minutt eller no 8)
Kjerringa kom hjem så fikk ikke dratt på skikkelig :-[
/jan
Bare hyggeligRune S skrev:Takker ! Høres bra ut det! Rocker skikkelig!! Spessielt det første klippet :![]()
Jeg kommer aldri til å glemme demoen jeg fekk av de Khorna der i et stort rom hos Audiocompaniet,det er nok det nermeste jeg har vert fornemmelsen av å vere på konsert med Deep Purple 8) Synes jeg kjenner igjen litt av godfølelsen på Opeth.
For meg høres det ut som mikken i kameraet sliter litt mer med de lydnivåene der,virker som den jager og en slags kompressoreffekt som slår ut og inn når ting går unna ? Men jeg har bare hørt det på min laptop foreløbig,med sine ekstreme 0.00015" fulltoner ;D
Ja, jeg skjønner ikke hvor Kinkmeister RoDa har vært da han ikke tok denne? Ligner på'n au..gut_man skrev:At ingen har tenkt på dette som avatar...rolfozzy skrev:En pryd for ethvert hjem. Kjør på Jan.
![]()
Hehe, litt skremmende det der.jokris skrev:setter spørsmålstegn ved at ett bilde av en naken mann med eget penis tak , til stadighet skal legges inn her ?????
;D ;D ;D ;D
JanR skrev:Hehe, litt skremmende det der.jokris skrev:setter spørsmålstegn ved at ett bilde av en naken mann med eget penis tak , til stadighet skal legges inn her ?????
;D ;D ;D ;D
Men sensur/moderering er ikke aktuelt, det er jo kunst mann :![]()
/jan
synes det var litt illevarslende bareforventer jo å se helt andre ting her inne , hifi porno osv ;D ;D ;D
Ikke i følge nerdrum. Det er Kitcsh.JanR skrev:Men sensur/moderering er ikke aktuelt, det er jo kunst mann :![]()
pengesluk skrev:Ja, jeg skjønner ikke hvor Kinkmeister RoDa har vært da han ikke tok denne? Ligner på'n au..gut_man skrev:At ingen har tenkt på dette som avatar...rolfozzy skrev:En pryd for ethvert hjem. Kjør på Jan.
![]()
Vi får la de små holde på litt tiljokris skrev:synes det var litt illevarslende bareJanR skrev:Hehe, litt skremmende det der.jokris skrev:setter spørsmålstegn ved at ett bilde av en naken mann med eget penis tak , til stadighet skal legges inn her ?????
;D ;D ;D ;D
Men sensur/moderering er ikke aktuelt, det er jo kunst mann :![]()
/janforventer jo å se helt andre ting her inne , hifi porno osv ;D ;D ;D
Bortimot det meste er tilattMilenko skrev:Fantastisk tråd du har Jan, her er det rom for det meste. ;D
snart 500 sider. mimre fra den lykkelige tiden uten platespiller.JanR skrev:Hei
Bilder fra i dag.
Rack sånn som det ser ut pr.mai 07 (beklager så der kvalitet på bildene)
![]()
Fra bunn:
Kenwood KT 5300 tuner/Tandberg TCD 310 kass.spiller/Opera Cons.CD-120 Linear/AN M2
![]()
Ett av rack med en naken klipsch
![]()
Tatt fra koseplassen i sofaen.
![]()
Og ett til litt på skrå så man får med racket.
![]()
Må vel nesten ha med godgutten også
EH 2A3 GG rør og Mullard ECC33.Silk Trafoer.
![]()
Ett bilde av ene Klipsch'en med putene som brukes for å løfte HT litt og samtidig tilte 1-2mm.
Kjøpte "putene" på Eltek,de tåler vel opp til 50kg tror jeg det var.8stk for rundt 270,-kr.
Sitter 1 bak og 2 foran.De 2 foran har en liten bit med liggeunderlag fra biltema,for å tilte de litt.
![]()
Høytalerne står ganske nærme hjørne og vinklet så man akkurat ser yttersiden fra sweetspot.
Fungerer ganske bra med den plasseringen i rommet her.
Wireworld Polaris5 HT kablene gjorde også underverker.Strammet opp bassen veldig,den fløt bare rundt med Tara Labs kablene jeg hadde lånt.Luftig/"nøytral"/detaljerik og tight som f**I det hele tatt en kabel jeg kan leve med lenge.
Bruker Wireworld rund baut her,Polaris HT og Atlantis RCA.
/jan
Tok lang tid før noen kommenterte det ;Dmarsboer skrev:Ender og juletre i vattform var datidens hi-fi tweaks formoder jeg ;D