Dra de med bak låven og lær de folkeskikk en gang for alle![Smile :) :)](data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAIAAAAAAAP///yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7)
Si at du har hatt Skedsmo Audio på julebordHvordan forklarer jeg det at det ligger 8-9 gutter og mannfolk strødd bortetter veien her til dama...![]()
Hun kjenner se fleste av gutta i klubben..Si at du har hatt Skedsmo Audio på julebordHvordan forklarer jeg det at det ligger 8-9 gutter og mannfolk strødd bortetter veien her til dama...![]()
![]()
Den går hun nok på..... Kanskjetja, du kan jo si at hun er populær blandt gutta og at du måtte ta affære![]()
Vel! det er faktisk av og til lettere å be om tilgivelse enn tilatelseHvordan forklarer jeg det at det ligger 8-9 gutter og mannfolk strødd bortetter veien her til dama...![]()
Låven Retep! Bak låven, jeg er med![]()
Satser på at det dukker opp 1 seriøs kar som kjøper hele sulamitten.Pratet med en bransjeaktør som påsto dette var den stilleste tiden for hifi, løsnet alltid i Juni når feriepenger/Skattepenger tikket inn på kontoene til folk.
Glock er juks. Her er det bare noen beinlåser og armbendinger som er godt nok. 25år med Ju jitsu burde gjøre nytta si...Låven Retep! Bak låven, jeg er med![]()
Har mye låver her rundt meg... men bak låven er det også Glocken som bestemmer![]()
Eller begynne å tro på karma?Nei, jeg får bare slutte å tro på mennesker.
76hz jonas. Langt mindre men har andre utfordringer. Nå er jo dette ikke optimal plassering. Ene høyttaleren står helt fritt uten noe tiltak foruten venstre sidevegg. Høyre står slik at den har tiltak på alle vegger og tak.
Mikrofonen min er død....
Takpynten blir nok...Endelig en grunn til å rive ned takpynten. Håper du er heldig og får et løft med eksperimentet.
76hz jonas. Langt mindre men har andre utfordringer. Nå er jo dette ikke optimal plassering. Ene høyttaleren står helt fritt uten noe tiltak foruten venstre sidevegg. Høyre står slik at den har tiltak på alle vegger og tak.
Mikrofonen min er død....
Du er jo kjent for å være en habil selger også duRelativt støddig kar du har nå som kjøper... misstenker jeg![]()
Tja.. er jo en stor del av min jobb og hverdagDu er jo kjent for å være en habil selger også duRelativt støddig kar du har nå som kjøper... misstenker jeg![]()
![]()