Hvordan ville du få til profilen på en manuell benk?? God tid og mye prøving, -eller ???
|
Det første jeg tenkte på er knipsing eller klappEn gjettekonkurranse på hvilken lyde dette stammer fra. Lyden er kort
Egentlig en fin test på om det er balanse og sammenheng oppover i diskanten, siden de fleste har hørt lyden og har en formening om hvordan den skal høres ut.
Det er en som ikke har stemmerett og han vet det selv.
Vis vedlegget 559302
Er nok ikke det. Tenk? 3khz - 5,7khz - 9khz - 12,3khzDet første jeg tenkte på er knipsing eller klappEn gjettekonkurranse på hvilken lyde dette stammer fra. Lyden er kort
Egentlig en fin test på om det er balanse og sammenheng oppover i diskanten, siden de fleste har hørt lyden og har en formening om hvordan den skal høres ut.
Det er en som ikke har stemmerett og han vet det selv.
Vis vedlegget 559302![]()
Er jo bare å kappe av to skiver på litt over 25 mm av en 165 mm aluminiumsbolt, eller vannskjære to "smultringer" av 25mm plate/emne, så er vi i gang. Dessverre har jeg ikke dette tilgjengelig.Nei nei, dette skal dreies:=)Alu-fres hadde vært tøft.
Faan ønsker tilbake der benken står.
Hadde laget disse på null komma svisj for deg.
Så enkelt vart det - Damien Rice. Cheers Darlin'Grafen viser et glass som skåles og er det ikke det er ikke Micen kalibrert
Høres mer ut som flaske her, men det er sikkert noe galt med kalibreringsmikke.Der var det noen skålelyder, men er det krystall eller vanlig glass?![]()
Her er det bare å hive ut den pc-driten og kjøre på med vinylspiller og røramp ser jegNyeste innstilling låter rund, varm, detaljert og analogt, i mangel på bedre uttrykk, og med masse smekk og en unik skilnad på toner nedover i dypet,
Og en av de siste anskaffelser av musikk har et spor som får en til å klype seg selv i armen. Ble bare sittende å lure på om dette kan bli bedre. Denne skal spilles for de med aversjoner mot det digitale mediet. Høres det digitalis eller gladpack her er det noe alvorlig galt med hørselen.
Vis vedlegget 559856
Det rare med de apekistene er at det er mye annet som også "sklir" godt ut.Tenkt meg du kom til å like den skiva der! Den sklei godt ut av aluapekistene dine og!
Nei, det å begynne med vinyl og rør, blir det samme som å kaste troverdig lyd på båten.Her er det bare å hive ut den pc-driten og kjøre på med vinylspiller og røramp ser jegNyeste innstilling låter rund, varm, detaljert og analogt, i mangel på bedre uttrykk, og med masse smekk og en unik skilnad på toner nedover i dypet,
Og en av de siste anskaffelser av musikk har et spor som får en til å klype seg selv i armen. Ble bare sittende å lure på om dette kan bli bedre. Denne skal spilles for de med aversjoner mot det digitale mediet. Høres det digitalis eller gladpack her er det noe alvorlig galt med hørselen.
Vis vedlegget 559856
Må få tak i den skiva høres det ut som![]()
Nik Bartsch's ronin - modul 47Glemte navn og nummer på det kuttet som drønnet kraftig til, og ble etterfulgt av følt vakum i rommet. Den ultimate test for og sjekke ut om det er bassetterslep i rommet.
Det punchet ligger rundt 60 hz og er i ett området rommet mitt har ekstremt kort etterklang.Nik Bartsch's ronin - modul 47Glemte navn og nummer på det kuttet som drønnet kraftig til, og ble etterfulgt av følt vakum i rommet. Den ultimate test for og sjekke ut om det er bassetterslep i rommet.
Sånn - Dårlig bilde men du får en ide. 2 db mellom linjeneOg hvordan ser den nye target-reponsen (eller simuleringen eler målt frekvensrespons) ut?
En av mine favoritt trompet-platerDet rare med de apekistene er at det er mye annet som også "sklir" godt ut.Tenkt meg du kom til å like den skiva der! Den sklei godt ut av aluapekistene dine og!
Glemte navn og nummer på det kuttet som drønnet kraftig til, og ble etterfulgt av følt vakum i rommet. Den ultimate test for å sjekke ut om det er bassetterslep.
Denne f.eks, gjør seg heller ikke bortHer er det kanskje en liten fordel med tut i anlegget
Vis vedlegget 559870
Hva er de kassene som ikke har synlige elementer?Her kommer det nok til å blir koselig og rette rommet for en stille Engelsk tea time.
Vis vedlegget 559915
Ta deg sammen mannHva er de kassene som ikke har synlige elementer?Her kommer det nok til å blir koselig og rette rommet for en stille Engelsk tea time.
Vis vedlegget 559915
Ser moro ut![]()
I helv... Det er på tide jeg inviterer meg østover for å få litt luftTa deg sammen mannHva er de kassene som ikke har synlige elementer?Her kommer det nok til å blir koselig og rette rommet for en stille Engelsk tea time.
Vis vedlegget 559915
Ser moro ut![]()
du har jo to slike hjemme. Her er de bare stablet sideveis og er 6 stk.
Det hadde vært hyggelig. Synes anlegget synger bra om dagen. Eieren av de seks ShyHorns får en prøvelytt på mine 8 i lukket i morgen. Rått parti egentlig. Hans flytter rundt 43 liter luft, mens mine "bare" makter 19 literI helv... Det er på tide jeg inviterer meg østover for å få litt luftTa deg sammen mannHva er de kassene som ikke har synlige elementer?Her kommer det nok til å blir koselig og rette rommet for en stille Engelsk tea time.
Vis vedlegget 559915
Ser moro ut![]()
du har jo to slike hjemme. Her er de bare stablet sideveis og er 6 stk.
![]()
Er ikke egnet utendørs, da de er tunet for nøytral gjengivelse i rom.Dette burde vel holde til en pa-rigg utendørs?