Det er jo relativt populært å bruke kunnskap til å disse andre, men jeg holder med degDu er vel så langt unna askhole som tenkes kan, min venn. Og om ikke kunnskap skal deles, hva skal vi da med den?
|
Det er jo relativt populært å bruke kunnskap til å disse andre, men jeg holder med degDu er vel så langt unna askhole som tenkes kan, min venn. Og om ikke kunnskap skal deles, hva skal vi da med den?
^Broder Gunner ligner på en fyr jeg så sammen med noen unger i Bjørneparken på Flå for et par dager siden, men det er sikkert bare en tilfeldighet. ;D
Men skulle gjerne likt å vite hvor man får kjøpt de oppblåsbare badefiskene der.![]()
Hvilke kulturer man skal bli utsatt for på vestlandet! Hvilken hverdagsskandaleHvor faen er barnevernet
Jeg tør ikke tenke på hva den mannen er i stand til hvis platespilleren hans skulle bli berørt av søte små barnehender!
Forøvrig et strålende bilde![]()
Syns det var noe kjent fra bilder jeg har sett her inne ja, iallfall hvis det var du som akte i den sklia med to gutttunger samtidig. Jeg fotfulgte min egen toåring oppi klatrestativet når jeg så deg, så jeg var uansett altfor stresset til å omgåes andre på en nogenlunde sivilisert måte akkurat da. Vi får ta det igjen senere.Elefantmanmen, var var nok meg, kona og møkkaungene våre du så, ja. Synd vi ikke hilses
Forøvrig ville ikke bjørnene ta kidsa mine, kresne som de var i matveien. Ikke duger de som krabbeåte heller, beviselig på bildet![]()
Akkurat der du er nå regner det vanligvis ganske mye. Hva med å dyrke ris i stedet for. En lang historie i Vietnam så vidt jeg skjønner. Tror kroppen din og brodern er langt mer egnet til detbærplukking på bondegården til grandonkel martin.
kona mi har faktisk odelsrett til denne gården.
en dag skal jeg bli bonde og drive gården som plantasjeeierne i sørstatene på midten av 1800-tallet.
vermin, følg med og lær.
Vis vedlegget 502041
en dag skal jeg bli bonde og drive gården som plantasjeeierne i sørstatene på midten av 1800-tallet.
vermin, følg med og lær.
valtra t234, selvsagt.Jeg har troa på deg jeg rama. Gleder meg til kombinert bondekafé/hifinerding kveld på fjøsloftet ditt, har du tatt stilling til hvilken traktor som er best?
Det så ut som en koselig plass å besøkeikke mange av dem rundt
mvh
På tide med en Oslotur?Rama råkjørte fra Florø på piggfri vinterdekk. Jeg gav ham to timer til å slappe av før jeg troppet opp for å høre på riggen. Ganske så lenge siden sist det skjedde. Hektisk vårinnspurt på arbeidsplassene våre, sommervarmen, generelt latskap og ferier får ta skylda for det.
Nytt var Elac Miracord 90, ytterligere jobbing med å integrere suben og en annen måte å koble opp Steelhead'en på (altså utenom pre'en denne gangen).
Repertoaret bestod av RLJ, Armatrading, Depeche, Belafonte, Masekela, Indochine - av det jeg husker.
Må si det var en skjellsettende opplevelse! Herreminhatt for en innlevelse, dynamikk, innsikt og andre floskler. Bassen har han fått til å bli strammere enn rasset til trekkfugler under storm. Toppen var noe av det aller beste jeg hadde hørt. Dessuten er mellomtonen av reneste gull. Ok, jeg får stoppe ordgyteriet der, men dette er antagelig det beste jeg har hørt i en vanlig stue. Og jaggu kan jeg ikke huske å ha hatt en bedre stund uansett rom heller. Dette er akkurat sånn som jeg liker det på veldig mange innspillinger; klang- og fargerikt, harmoni, snert, smekk, luft - eh, klarer visst ikke å stoppe likevel
. Men dette oppsettet spiller musikk, helt enkelt. Så får andre smelle på bordet med enda mer headroom, drømmemålinger, bedre støygulv, 3D, bedre ditten og datten. I don't care!O0
Ikke forandre en dritt, er mitt råd. Nærmeste er vel å hekte på en enda bedre PU enn den som fulgte med Miracord'en. Men bevares, den som ikke fint klarer å leve - nei, koser seg glugg - selv med denne PU, bør ta en tur til Rama og spørre pent om en lytt.
Well done!
Får se om jeg kjører innover.Absolutt, H. Dette må du helt simpelthen høre på med egne ører. Greit med noen referanser. Vi driver med nesten samme "idrett".
hiv deg i bilen imorgen eller onsdag, så fyrer jeg opp grillen.Får se om jeg kjører innover.Absolutt, H. Dette må du helt simpelthen høre på med egne ører. Greit med noen referanser. Vi driver med nesten samme "idrett".
Morsomt å høre andre oppsett. Må vel lytte til ditt og snart. Og i tillegg er jo dere hyggelige å møte